V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

Survivor V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki
Více

Survivor patří mezi nejdrsnější reality show a v druhé sérii začíná pořádně přituhovat. Většina favoritů je k překvapení všech ze soutěže venku a moci se chytají outsideři. V posledních dnech to pořádně rozjel Muž roku 2016 Josef Kůrka (31). Ten si nebral servítky a pořádně se opřel do Bezděkové (29), Kundosaki (30) a Barbory Mlejnkové (31). Co holkám vzkázal?

Účastník Survivoru 2023 Josef Kůrka na ostrově rozjíždí pořádný candrbál. Muž roku 2016 je v alianci s Karolínou Krézlovou a blonďatou Pavlínou. Právě hvězda seriálu Den a noc nenechala niť suchou na vypadlém Petru Havránkovi. „On tady za tebou několik dní běhá, aby si tě pojistil. A první co, tak řekne, že jde proti tobě. Udělala to hrozně hloupě. Myslela si asi, že jsem úplně hloupá blondýna,“ rozpovídala se Pavlína.

„Ten člověk na mě měsíc nepromluvil. A když promluvil, tak to byla urážka nebo že jsem úplně blbá,“ dodala a Pepa Kůrka jí přizvukoval. „ Kmenová rada dopadla podle mých představ. Tak jsem si to přál, tak to mělo být. Takhle to bylo nalajnované, naplánované,“ vyjádřil se spokojeně Pepa.

CelebrityZase se šíří drby, povzdechla si Diana Kobzanová a vysvětlila, proč tatínek nebyl u porodu třetí dcery

Zase se šíří drby, povzdechla si Diana Kobzanová a vysvětlila, proč tatínek nebyl u porodu třetí dcery

Takhle křivého člověka v této hře jsem ještě neviděla,“ přisadila si znova Pavlína. V tu chvíli se do hovoru přidala i Karolína Krézlová a Pepa vypěnil. „Jsou to debilky, nechci se s nimi bavit ani venku,“ vyjádřil se na adresu Bezděkové, Kundosaki a Barbory Mlejnkové.

V soutěži začíná samozřejmě přituhovat a je jasné, že vztahy se budou jen vyostřovat. Naposledy všechny překvapila právě modelka Andrea Bezděková, která vytáhala skrytou imunitu od Petra Havránka alias Pítra. „Tak jsi mě tu úplně samotnou nenechal,“ řekla Bezděková ve chvíli, kdy našla v baťůžku imunitu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš Survivor

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně Survivor

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku Survivor

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku