Zase se šíří drby, povzdechla si Diana Kobzanová a vysvětlila, proč tatínek nebyl u porodu třetí dcery

Celebrity Zase se šíří drby, povzdechla si Diana Kobzanová a vysvětlila, proč tatínek nebyl u porodu třetí dcery
Více

Bývalá modelka a moderátorka Diana Kobzanová (41) se po velmi dlouhé době ohlásila na sociálních sítích, které prakticky jinak nepoužívá. A měla k tomu opravdu dobrý důvod. Na začátku března totiž s partnerem Michaelem Frolíkem (35) přivítali na světě třetí přírůstek do rodiny. Narodila se jim krásná dcera Nelly. Kobzanová následně prozradila, proč tatínek nebyl u porodu.

Miss České republiky Diana Kobzanová oznámila na sociálních sítích radostnou novinku, kterou nikdy nečekal. Dne 9. března porodila třetí holčičku, která dostala krásné jméno Nelly. Kobzanová se svěřila s tím, že malá Nelly se narodila předčasně a z toho důvodu nestihl být u porodu pyšný tatínek a hokejový útočník Michael Frolík.

„Protože se šíří zbytečný drby… Narodila se trošku dřív, na Floridě. Aby bylo jasno, manžel by u plánovaného porodu byl, bohužel to díky předčasnému neplánovanému porodu nestihl. Froldovi jsem řekla, ať v této nejdůležitější části sezony zůstane s týmem a pomůže k nejlepšímu výsledku v Play-offs. Tatínka si užijeme, až splní klubové povinnosti,“ napsala v příspěvku.

ZahraničíHerecká hvězda Amanda Bynes opět na psychiatrii: Podle expřítele vysadila léky. Našli ji nahou pobíhat po ulici

Herecká hvězda Amanda Bynes opět na psychiatrii: Podle expřítele vysadila léky. Našli ji nahou pobíhat po ulici

Trojnásobná maminka má s hokejistou už dvě holčičky. Prvorozená Ella se narodila v prosinci 2014 a Lily v dubnu 2018. Oba dva si své soukromí bedlivě střeží a o své rodině dávají vědět veřejnosti jen skutečně sporadicky. Pokaždé, když dojde k nějaké významné události, tak Diana obnoví Instagram a lidem dá vědět, co se u nich zrovna děje. Vzápětí ale stihne vždy dodat, že profil brzy deaktivuje.

Bývalá moderátorka a modelka bývala pořádná divoška. V roce 2001 vyhrála soutěž krásky Miss České republiky a o dva roky později v roce 2003 se svlékla pro pornografický časopis Leo. To ji koneckonců stáli titul a korunku. Následně se začala živit jako moderátorka do doby, něž poznala svého současného partnera.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy