Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Celebrity Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky
Více

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (44) tvoří pár. Zatímco známý fotograf se na sociálních sítích již několikrát pochlubil snímky s půvabnou moderátorkou, tak Eva je stále skoupá na slovo. Před pár dny vyrazili společně do obchodu s džínovou módou a na Instagramu zveřejnili fotku v objetí. Tady není třeba už o lásce spekulovat. Třeštík a Decastelo tokají jako hrdličky.

Moderátorka Eva Decastelo a známý fotograf Tomáš Třeštík jsou zamilovaní až po uši a není o tom pochyb. Po devíti letech manželství se Třeštík rozešel se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, se kterou má dvě děti. Podobně to měla i sympatická Decastelo, které krachlo manželství po třinácti letech.

Všechno začalo jedinou fotkou, kterou Eva před více než měsícem umístila na Instagram. „Tahle fotka je už sice starší, ale mám jí tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala k snímku, na kterém je úplně nahá a je vidět kousek jejího dokonalého pozadí. Už tenkrát v komentářích Třeštík reagoval srdíčkem a lidem bylo jasné, že tihle dva nejsou jen kamarádi.

CelebrityAneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Aneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Později se redakci VipStar.cz ozval zdroj z blízkosti jejich okolí s tím, že jsou oba zamilovaní až po uši. „Eva randí s Tomášem a jsou do sebe fakt zamilovaní,“ řekl zdroj. Netrvalo dlouho a Tomáš sdílel další snímek s Evou, na kterém ho něžně líbá. Bylo to v den jejich 44. narozenin.

Moderátorka je skoupá na slovo a soukromí si bedlivě od rozchodu s manželem střeží. To Tomáš se láskou k Evě rád pochlubí. „Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat. Já se ke svému soukromí opravdu vyjadřovat nechci. To stále platí,“ řekla Eva VipStar.cz a stále na svém rozhodnutí trvá. Dokonce i poté, co zamilovaný Tomáš sdílel na sories další fotku, na které se k sobě tulí jako dvě zamilované hrdličky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla Celebrity

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují Celebrity

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují