Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Celebrity Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky
Více

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (44) tvoří pár. Zatímco známý fotograf se na sociálních sítích již několikrát pochlubil snímky s půvabnou moderátorkou, tak Eva je stále skoupá na slovo. Před pár dny vyrazili společně do obchodu s džínovou módou a na Instagramu zveřejnili fotku v objetí. Tady není třeba už o lásce spekulovat. Třeštík a Decastelo tokají jako hrdličky.

Moderátorka Eva Decastelo a známý fotograf Tomáš Třeštík jsou zamilovaní až po uši a není o tom pochyb. Po devíti letech manželství se Třeštík rozešel se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, se kterou má dvě děti. Podobně to měla i sympatická Decastelo, které krachlo manželství po třinácti letech.

Všechno začalo jedinou fotkou, kterou Eva před více než měsícem umístila na Instagram. „Tahle fotka je už sice starší, ale mám jí tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala k snímku, na kterém je úplně nahá a je vidět kousek jejího dokonalého pozadí. Už tenkrát v komentářích Třeštík reagoval srdíčkem a lidem bylo jasné, že tihle dva nejsou jen kamarádi.

CelebrityAneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Aneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Později se redakci VipStar.cz ozval zdroj z blízkosti jejich okolí s tím, že jsou oba zamilovaní až po uši. „Eva randí s Tomášem a jsou do sebe fakt zamilovaní,“ řekl zdroj. Netrvalo dlouho a Tomáš sdílel další snímek s Evou, na kterém ho něžně líbá. Bylo to v den jejich 44. narozenin.

Moderátorka je skoupá na slovo a soukromí si bedlivě od rozchodu s manželem střeží. To Tomáš se láskou k Evě rád pochlubí. „Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat. Já se ke svému soukromí opravdu vyjadřovat nechci. To stále platí,“ řekla Eva VipStar.cz a stále na svém rozhodnutí trvá. Dokonce i poté, co zamilovaný Tomáš sdílel na sories další fotku, na které se k sobě tulí jako dvě zamilované hrdličky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim