Vězni si pochutnají na Štědrý den víc než Shopaholicadel, která vydělává 100 tisíc: Tiktokerka přišla s bizarním vysvětlením

Bizár Vězni si pochutnají na Štědrý den víc než Shopaholicadel, která vydělává 100 tisíc: Tiktokerka přišla s bizarním vysvětlením
Více

Adéla Pulcová (29), kterou všichni znají hlavně jako Shopaholicadel se nedávno na sociálních sítích nechala slyšet, že svými videi dokáže vydělat okolo 100 tisíc měsíčně. Její Štědrý den ale vypadal úplně jinak. Pokud někdo čekal bohatou štědrovečerní večeři, tak byl na omylu. Adéla prostřela sobě a partnerovi Davidovi kus chleba a vlašák z obchoďáku. Někteří se začali v komentářích smát, že i trestanci ve vězení jsou na tom na Vánoce lépe. Shopaholicadel následně zveřejnila na Instagramu bizarní vysvětlení.

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se proslavila hlavně na Tik Toku svými bizarními videi a podivným působením na všech sociálních sítích včetně Instagramu a YouTube. Není tomu tak dávno, kdy se pochlubila tím, že si za měsíc dokáže vydělat okolo sto tisíc měsíčně. Následně na toto upozornil i youtuber Fat Dad. „Automechanik nám řekl, že se mu Adéla chlubila, ukazovala mu výpis z účtu, kolik měsíčně vydělá. Cca 146 tisíc,“ říká streamer.

Pokud si tedy někdo myslel, že Adéla uspořádá sobě a partnerovi Davidovi honosné Vánoce s velkolepou štědrovečerní tabulí, tak se šeredně mýlil. Shopaholicadel se na Tik Toku pochlubila sérií několika snímků, které ukazují, jak se snoubencem trávili Štědrý den.

Snoubenec David by se ve vězení najedl lépe

Místo bramborového salátu a kapra Adéla servírovala krajíc chleba a trochu vlašáku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se toto nestalo člověku, který se rád chlubí svými obřími příjmy. Lidé si v komentářích samozřejmě začali dělat okamžitě srandu. „Chudák David, takovou příšernou večeři nemají ani ve vězení,“ píší lidé na sociálních sítích a mají pravdu.

Věznice kriminálníkům připravila na Štědrý den i tradiční stravu – chybět tak nebude například čočka či ryba s bramborovým salátem,“ informují Novinky.cz. Ve věznici na plzeňských Borech se na Štědrý den v minulosti podával na snídani chléb na celý den, čaj, sýr Duko 1 ks, máslo Mono 1 ks. Na oběd byla hovězí polévka s vejcem, čočka na kyselo, zelný salát, rozpek 1ks. Na večeři se mohli vězni těšit na smaženou rybu, bramborový salát, vánoční balíček 1 ks, čaj. O něčem takovém si může nechat snoubenec tiktokerky jenom zdát.

RozhovorModelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Modelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Adéla přišla s bizarním vysvětlením

Sledující Adély spekulovali o tom, že štědrovečerní večeře jako u chudých příbuzných může pramenit z toho, že tiktokerka dostala do konce roku ban na živá vysílání. To znamená, že do konce roku jí z Tik Toku nepůjde ani koruna. Další den přispěchala samotná Adéla s bizarním vysvětlením.

„Jsou kolem toho hejty a hodně se to řeší. Tak vám to chci vysvětlit. Já jsem udělala takovou skromnou večeři proto, že v lednu musím vše dobalit a budu se stěhovat. Nádobí mám zabalené v krabici. Jak bych obalila a osmažila řízky? Jak bych udělala salát? Z tohoto důvodu jsme měli lehkou a chudou večeři. Hlavní je, že jsme si to užili,“ vysvětlila Adéla na Tik Toku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka Bizár

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku Bizár

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse Bizár

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí Bizár

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala Bizár

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček Bizár

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček