Vánoce podle první české Barbie Gabriel Jiráčkové: Růžové mámení a velkolepá party

Celebrity Vánoce podle první české Barbie Gabriel Jiráčkové: Růžové mámení a velkolepá party
Více

První česká Barbie Gabriel Jiráčková nedávno oslavila 23. narozeniny a vánoční nálada je u ní v plném proudu. Sympatická LolotaBella v rozhovoru pro VipStar.cz popsala, jak vypadají pravé Barbie Vánoce. Gabriel se nedávno naplno pustila do kariéry zpěvačky, ale v plánu má také spoustu dalších věcí.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková na konci listopadu oslavila 23. narozeniny a od té chvíle začala slavit Vánoce. „Miluji zimu, miluji Vánoce a jelikož si myslím, že by neměly být jen o dvou prosincových dnech, začíná pro mě proto toto sváteční období už o měsíc dříve a to 21.11. mými narozeninami! Letos jsem jej zahájila velkou narozeninovou oslavou ve stylu “Barbie core”, kterou pro mě přichystali mí fanoušci z music clubu Pitkin v Brně. Stává se z toho už pomalu taková tradice, že mi fanoušci z různých koutů světa na mé narozeniny pořádají veřejná setkání a oslavy,“ rozpovídala se sympatická Gabriel.

Gabriel je známá hlavně svým extravagantním stylem a proměnami. Mimo to se ale naplno chce věnovat zpěvu a kariéře zpěvačky. Zatímco někteří ještě na poslední chvíli řeší Vánoce, tak Gabriel si užívá už pravou vánoční atmosféru v kruhu rodinném.

Reality showHvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Hvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

„Štědrý den a zbytek svátků pak už trávíme společně s partnerem Maxmilianem. Myslím, že naše Vánoce jsou tradiční, ovšem, lámou se u nás trochu slovenské a pražské tradice. Já, narozena ve středních Čechách, jsem už přeci jen o něco blíže Německu a jejich slavným “wurstům”, a proto se u nás na Štědrý den vždy místo půstu podávaly vinné klobásky,“ popisuje.

To na Moravě jsou skromnější – na oběd je jen kyselica s chlebem a dokonce i s cukrovím se čeká až na večeři! To já vždy vesele ujídám už od brzkého rána u pohádek,“ pokračuje v jejich rodinných zvycích.

Samozřejmě, že k Vánocům neodmyslitelně patří pohádky. „Pohádky a vánoční klasiky já můžu! Nejvíc se vždy těším na Anděla Páně, Popelku, Sám doma a Pelíšky. To zkrátka nikdy nesmí chybět,“ říká Gabriel.

ZahraničíKdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním

Kdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním

Největší úspěch mají včelí úly

I když to na první pohled možná nevypadá, tak Gabriel se aktivně účastní všech vánočních příprav a pečení cukroví nevyjímaje. „Večer už následuje klasika. Soustu druhů cukroví. Největší úspěch mají mé včelí úly a išelské dortíky Maxmilianovy maminky, kapr a nejlepší bramborový salát na světě. Děláme jej podle rodinného receptu. Žádný hrášek nebo šunka, naopak spoustu vajíček a majonézy,“ dodává.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou