Shopaholicadel

Adéla Pulcová se do povědomí lidí dostala díky Tik Toku, YouTube a Instagramu jako Shopaholicadel. Narodila se 12. září 1993 v Dobříši. 

Kariéra

Shopaholicadel svoji tvorbou na internetu rozděluje lidi a na značnou část sledovatelů působí bizarně. Na české scéně působí od roku 2021 a kolem její osoby je spousta dohadů a spekulací. Adéla svým vystupováním a prezentací rozlítila některé jedine natolik, že se zakládají profily na sociálních sítích, jejich autoři tvrdí, že odkrývají skutečnou tvář Adély Pulcové. Adéla čelila také šikaně jak ve škole, tak na sociálních sítích. 

SuperStar

Adéla se zúčastnila castingu Česko Slovenské SuperStar v roce 2013. Před porotou zazpívala písničku od Adele – Someone Like You. Její výkon byl ale bohužel velmi špatný, což Adéla přisuzovala neznalosti angličtiny. 

Osobní život 

Adéla vystřídala několik partnerů než našla svoji životní lásku Davida. Společně se starají o panenku Markétku, psa Rica a skinny morčátko Smíška. Plastovou panenku Markétku má Adéla proto, že nemůže mít údajně děti a Reborn panenka jí vynahrazuje mateřství. 

Slavné hlášky 

Adéla je známá také svýma nezapomenutelnýma hláškama, které vznikly v drtivé většině zcela náhodně. 

  • “Upadla už Markétce hlava někdy?” “A přijde ti normální tohle psát, debile?” “Proč by Markétce upadávala vole hlava?”
  • “Byla jsem do pěti let v inkubátoru”
  • “A tohle je miss sporty fabůjlos laš streč it”
  • “Upečeš mi dort?” “Ne, neupeču. To musíš jít za nějakou cukrářkou, to já neumím.” “Co máš vystudované?” “Tři roky cukrářku”

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Shopaholicadel o domácím násilí na příteli: Vysvětlila, jak se na jeho tváři objevila fialová modřina

Shopaholicadel o domácím násilí na příteli: Vysvětlila, jak se na jeho tváři objevila fialová modřina

Kontroverzní influencerka Shopaholicadel (30) si u lidí zadělala na další problém. Na základě uniklé konverzace jejího současného partnera Josefa se na veřejnost dostala informace, že by snad měla týrat svého partnera. Redakce VipStar.cz Adélu Pulcovou oslovila, aby se k celé věci vyjádřila.

InfluStar Domácí násilí ve vztahu Shopaholicadel a Josefa: Mlátí mě hlava nehlava a kope do zlomené nohy

Domácí násilí ve vztahu Shopaholicadel a Josefa: Mlátí mě hlava nehlava a kope do zlomené nohy

Až do této chvíle to vypadalo, že vztah Shopaholicadel (30) a jejího partnera Josefa je zalitý sluncem. Kontroverzní influencera se pro VipStar.cz nechala slyšet, že začala měnit svůj vzhled, ale také chování k lidem a partnerovi. Bohužel Josef je trochu jiného názoru. V konverzacích, které unikly na...

Rozhovor Bývalý partner Shopaholicadel se rozpovídal o nové lásce a práci, pak dostal drsnou nakládačku od holky

Bývalý partner Shopaholicadel se rozpovídal o nové lásce a práci, pak dostal drsnou nakládačku od holky

Bývalý partner kontroverzní influencerky Shopaholicadel (30) Jan Kulas se objeví v zápase Red Face. Proti němu měl stanout Petr Kunštár, který ale nedorazil na vážení. Místo něj přišla slečna, která se představila jako paní Kunštárová a na Honzu se okamžitě vrhla. Redakce VipStar.cz stihla ještě s Honzou...

InfluStar Shopaholicadel prošla razantní proměnou: Český Enrique Iglesias má vedle sebe žhavou zrzku

Shopaholicadel prošla razantní proměnou: Český Enrique Iglesias má vedle sebe žhavou zrzku

Kontroverzní influencerka Shoapholicadel (30) se rozhodla pro razantní změnu. Svěřila se do rukou odborníků a nechala si nabarvit vlasy na zrzavou barvu. Adéla Pulcová je často kritizovaná za svůj vzhled, ale i přístup k fanouškům. Adéla se nechala slyšet, že to vše chce změnit a proměnu vzala...

InfluStar Nečekaný útěk Shopaholicadel z Prahy: Sláva ji ničí, střet s realitou je drsnější, než myslela

Nečekaný útěk Shopaholicadel z Prahy: Sláva ji ničí, střet s realitou je drsnější, než myslela

Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (30) neprožívá momentálně jednoduché období. S partnerem Josefem se museli odstěhovat z Prahy. Aby toho nebylo málo, tak čím dál tím víc řeší nenávist lidí, která jim přidělává zbytečné problémy. V rozhovoru pro VipStar.cz prozradila, kam se přestěhovali a popsala krutou realitu.

InfluStar Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Adélá Pulcová (30) je známá hlavně pod přezdívkou Shopaholicadel. V posledních měsících se snaží přesvědčit širokou veřejnost o tom, že se změnila k lepšímu. Pomáhat jí má také nový přítel Josef, který nechce být středem pozornosti jako všichni bývalí partneři Adély. V jednom z posledních streamů se...