Těžké životní chvíle Britney Spears: Po potratu spekulace o dalším dítěti a nevyléčitelná nemoc

Zahraničí Těžké životní chvíle Britney Spears: Po potratu spekulace o dalším dítěti a nevyléčitelná nemoc
Více

Zpěvačka Britney Spears (40) rozvířila svým příspěvkem na sociálních sítích spekulace o jejím možném těhotenství. Ve videu, které sdílela se totiž nápadně drží za bříško. Zpěvačka byla již těhotná v dubnu, ale o měsíc později oznámila, že bohužel potratila. Britney Spears a manžel Sam Asghari (28) by si společného potomka moc přáli, tak snad se jim to jednou podaří.

Oblíbená zpěvačka a princezna popu Britney Spears má v posledních měsících pořádnou smůlu. Minulý rok oznámila radostnou novinu, že s manželem Samem čekají vytouženého potomka. Bohužel o pár týdnů později sdělila na Instagramu smutnou informaci. Potratila.

V nejhlubším zármutku oznamujeme ztrátu našeho zázračného dítěte v brzkém stadiu těhotenství. Pro každého rodiče je taková chvíle zdrcující. Možná jsme měli s oznámením těhotenství počkat, ale byli jsme tak nadšení, že jsme se mohli o tak dobrou zprávu podělit,“ oznámili manželé před rokem v příspěvku na sociálních sítích.

ZahraničíBritney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Sílu čerpáme ze své lásky jednoho k druhému. Budeme se nadále snažit o přírůstek do naší krásné rodiny. Další zázrak budeme mít brzy,“ doplnil zpěvačku její manžel. Oba dva si miminko velmi přejí a před pár dny zveřejnila opět na Instagramu video v noční košilce, na kterém se jí rýsuje bříško. V některých okamžicích si dokonce bříško podezřele drží.

Lidé pod příspěvkem začali okamžitě diskutovat nad tím, jestli není náhodou těhotná a spekulace jedou už na plné obrátky. „Jsem jediný, koho zajímá, jestli je těhotná? Vypadá to trochu jako bříško,“ psali lidé k fotce. Samotná Britney Spears se ale k údajnému těhotenství nevyjádřila. S bývalým manželem Kevinem Federlinem má Britney dva syny, Seana a Jaydena.

ZahraničíBritney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Vážné onemocnění jí ničí život

O svých pocitech se zpěvačka dělí s lidmi hlavně na Instagramu. Nyní přiznala, že trpí vážným a nevyléčitelným onemocněním. „Na pravé straně svého těla mám trvale poškozené nervy. Jediný lék je momentálně Bůh. K poškození nervů dochází, když se do mozku nedostává dostatek kyslíku. Asi třikrát do týdne se budím s tím, že mám úplně necitlivé ruce. Na pravé straně těla cítím mravenčení. Nejhorší je však bolest hlavy. Píchá mě to a je to děsivé,“ napsala.

Je to směšné, ale když tancuji, tak necítím žádnou bolest. Jako by se moje mysl vrátila do dětství. I když už se nemůžu hýbat tak, jak jsem bývala schopná, dodává mi to sílu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší Zahraničí

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí Zahraničí

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy Zahraničí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat Zahraničí

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce Zahraničí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce