Těžké životní chvíle Britney Spears: Po potratu spekulace o dalším dítěti a nevyléčitelná nemoc

Zahraničí Těžké životní chvíle Britney Spears: Po potratu spekulace o dalším dítěti a nevyléčitelná nemoc
Více

Zpěvačka Britney Spears (40) rozvířila svým příspěvkem na sociálních sítích spekulace o jejím možném těhotenství. Ve videu, které sdílela se totiž nápadně drží za bříško. Zpěvačka byla již těhotná v dubnu, ale o měsíc později oznámila, že bohužel potratila. Britney Spears a manžel Sam Asghari (28) by si společného potomka moc přáli, tak snad se jim to jednou podaří.

Oblíbená zpěvačka a princezna popu Britney Spears má v posledních měsících pořádnou smůlu. Minulý rok oznámila radostnou novinu, že s manželem Samem čekají vytouženého potomka. Bohužel o pár týdnů později sdělila na Instagramu smutnou informaci. Potratila.

V nejhlubším zármutku oznamujeme ztrátu našeho zázračného dítěte v brzkém stadiu těhotenství. Pro každého rodiče je taková chvíle zdrcující. Možná jsme měli s oznámením těhotenství počkat, ale byli jsme tak nadšení, že jsme se mohli o tak dobrou zprávu podělit,“ oznámili manželé před rokem v příspěvku na sociálních sítích.

ZahraničíBritney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Sílu čerpáme ze své lásky jednoho k druhému. Budeme se nadále snažit o přírůstek do naší krásné rodiny. Další zázrak budeme mít brzy,“ doplnil zpěvačku její manžel. Oba dva si miminko velmi přejí a před pár dny zveřejnila opět na Instagramu video v noční košilce, na kterém se jí rýsuje bříško. V některých okamžicích si dokonce bříško podezřele drží.

Lidé pod příspěvkem začali okamžitě diskutovat nad tím, jestli není náhodou těhotná a spekulace jedou už na plné obrátky. „Jsem jediný, koho zajímá, jestli je těhotná? Vypadá to trochu jako bříško,“ psali lidé k fotce. Samotná Britney Spears se ale k údajnému těhotenství nevyjádřila. S bývalým manželem Kevinem Federlinem má Britney dva syny, Seana a Jaydena.

ZahraničíBritney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Vážné onemocnění jí ničí život

O svých pocitech se zpěvačka dělí s lidmi hlavně na Instagramu. Nyní přiznala, že trpí vážným a nevyléčitelným onemocněním. „Na pravé straně svého těla mám trvale poškozené nervy. Jediný lék je momentálně Bůh. K poškození nervů dochází, když se do mozku nedostává dostatek kyslíku. Asi třikrát do týdne se budím s tím, že mám úplně necitlivé ruce. Na pravé straně těla cítím mravenčení. Nejhorší je však bolest hlavy. Píchá mě to a je to děsivé,“ napsala.

Je to směšné, ale když tancuji, tak necítím žádnou bolest. Jako by se moje mysl vrátila do dětství. I když už se nemůžu hýbat tak, jak jsem bývala schopná, dodává mi to sílu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram