Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Zahraničí Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle
Více

Od té doby, co popové princezně Britney Spears (40) bylo v roce 2021 po 13 letech zrušeno opatrovnictví, tak si na sociálních sítích servítky rozhodně nebere. Terčem zpěvaččiny neustálé kritiky se stala celá její rodina. Před pár dny zveřejnila na Instagramu a následně na Twitteru děsivou výpověď o svém otci, kterému přeje, aby shořel v pekle. Britney šla ale ještě dál a na paškál si vzala také matku Lynne Spears (67). Zpěvačka zavzpomínala na to, jak ji matka zfackovala poté, co se vrátila z večírku. Jak informuje zahraniční web Insider, post z Instagramu smazala, ale následně znova zveřejnila na Twitteru.

Popová princezna, dvojnásobná matka a držitelka několika hudebních cen Britney Spears v posledních měsících vyvolává v lidech rozporuplné reakce. Poté, co v roce 2021 soud zrušil po třinácti letech opatrovnictví a Britney byla navrácena svéprávnost, mohla svévolně nakládat s penězi, majetkem nebo se vdávat, se lidé s odstupem času nemohou shodnout na tom, jestli to byla v konečné fázi správná věc nebo opatrovnictví tak trochu mělo svůj důvod.

Zpěvačka se snaží ze všech pocitů vypsat na Instagramu a často k textu přidává prakticky nahé snímky. To se přestalo líbit nejenom exmanželovi Kevinu Federlinovi, ale také jejím dvěma synům Seanovi Prestonovi a Jaydenovi Jamesovi, kteří se raději od matky odstěhovali a žijí nyní s otcem.

ZahraničíPo 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

Po 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

„Stoprocentně si myslím, že se náš vztah dá napravit. Jen to zabere hodně času a úsilí. Jen chci, aby se psychicky zlepšila. Až jí bude lépe, opravdu ji chci znovu vidět,“ řekl v rozhovoru pro televizi ITV Jayden. „Trvá to už dlouho a není pravděpodobné, že někdy přestane. Ale pro sebe si přeju, aby přestala,“ dodal, že tímto mluví i za staršího bratra.

K celé situaci se vyjádřil i Kevin Federline. „Podívejte, možná je to jen další způsob, jak se snaží vyjádřit sama sebe. Ale to nic neubírá na skutečnosti, co to s nimi dělá. Je to těžké,“ prohlásil pro Daily Mail v srpnu tohoto roku.

ZahraničíBritney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Modlím se, aby můj otec shořel v pekle!

Britney Spears nedávno na Instagramu zveřejnila doslova šokující zpověď o svém otci, ve které jasně řekla, že si přeje, aby shořel v pekle. „Opravdu jsem měla pocit, jako by se mě můj táta snažil zabít, a doufám, že shoří v zasraném pekle,“ napsala a příspěvek následně smazala a zveřejnila na Twitteru. Nahrávka je ale poněkud zmatená a princezna popu v ní mluví také o tom, že byla nucena podstoupit tři magnetické rezonance, které nařídil její otec Jamie Spears.

Podle webu Geo News otec zpěvačku nazýval tlustou a přirovnával její tělo k tělu jejího přítele. „Otče, vystavil si mé tělo ošetřovatelkám. Sprchoval si mě jako psa. Proč jste s tím vy a rodina souhlasili a chovali se ke mně jako k psovi? Nikdy pro mě nebyl otcem, protože byl vždy opilý. Důvod, proč o tom mluvím je ten, že vím, že se snažím prezentovat jako dokonalá a krásná. Ale to je proto, že vím, jaké to je cítit se ošklivě a vystrašeně,“ pokračovala Britney.

Britney se také pustila do matky Lynne Spears. „Přisahám, že jsem za celý svůj život nikomu nedala facku. Poprvé jsem dostala facku, když mě Paris Hilton a Lindsay Lohan vysadily u mého domu na pláži. Kevin mě v tu chvíli opustil, takže jsem měla malý domek na pláži a moje matka hlídala Jaydena a Prestona,“ vzpomíná zpěvačka na událost starou patnáct let.

Ano, pařila jsem asi do čtyř do rána a moje matka byla naštvaná. Vešla dovnitř, podívala se na mě a dala mi takovou facku, že na to nikdy nezapomenu. Od té doby mě vždycky zajímalo, jaké to musí být někoho fackovat. Tohle všechno se stalo před patnácti lety. Myslím, že od té doby jsme všichni dospěli,“ dodala Britney, ale spoustu jejich fanoušků v komentářích vlastně nepochopilo, proč Britney vytahuje zrovna takovou příhodu z minulosti. Jedni se jí samozřejmě zastávají, druzí jsou toho názoru, že facku dostala oprávněně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje Zahraničí

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi Zahraničí

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate Zahraničí

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval Zahraničí

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti Zahraničí

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky Zahraničí

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky