Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Zahraničí Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden
Více

Bývalý manžel popové princezny Britney Spears (40) hudebník Kevin Federline (44) má v péči od roku 2008 jejich dva společné syny Seana Prestona (16) a Jaydena Jamese (15). Nyní chlapcům otec povolil veřejně promluvit o velmi komplikovaném vztahu s jejich matkou. Informoval o tom jak Daily Mail, tak portál US.

Tanečník Kevin Federline byl ženatý s popovou princeznou Britney Spears v letech 2004 až 2006. Z jejich bouřlivého vztahu vzešli synové Sean Preston a Jayden James. Dva roky po rozvodu byli synové svěřeni do otcovy péče a Britney byla zbavena svéprávnosti. Až v roce 2021 byl zpěvačce zpátky navrácen její „život“.

Jen chci zpátky svůj život. Už je to 13 let a je toho dost. Už je to dlouho, co jsem vlastnila své peníze,“ řekla během emotivního soudního líčení v červnu 2021. Bývalý manžel Britney se v poslední době na adresu své dřívější lásky hned několikrát vyjádřil. „Snažím se jim vysvětlit: Podívejte, možná je to jen další způsob, jak se snaží vyjádřit sama sebe. Ale to nic neubírá na skutečnosti, co to s nimi dělá. Je to těžké,“ prohlásil pro Daily Mail v srpnu tohoto roku.

ZahraničíLeonardo DiCaprio po rozchodu nesmutní: Ukázal se po boku ukrajinské modelky, která splňuje jeho věkový standard

Leonardo DiCaprio po rozchodu nesmutní: Ukázal se po boku ukrajinské modelky, která splňuje jeho věkový standard

Mladší Jayden promluvil o vztahu s matkou

Myslím, že máma měla problémy s tím, aby nám oběma věnovala pozornost a projevovala nám stejnou lásku. A nemyslím si, že Prestonovi ukázala dost a je mi z toho opravdu špatně,“ nechal se slyšet Jayden. „Oba jsme v minulosti prošli tak velkým tlakem, že toto je nyní naše bezpečné místo, abychom zpracovali všechna emocionální traumata, kterými jsme prošli, abychom se vyléčili a vyléčili náš duševní stav,“ řekl k tomu, proč se rozhodli bydlet se svým otcem.

„Pokud jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Cítím se provinile, tak jsem tu pro něj. Máma se ke mně chovala lépe,“ pokračuje s tím, že ale svoji mámu stále velmi miluje. „Stoprocentně si myslím, že se náš vztah dá napravit. Jen to zabere hodně času a úsilí. Jen chci, aby se psychicky zlepšila. Až jí bude lépe, opravdu ji chci znovu vidět,“ řekl v rozhovoru pro televizi ITV.

ZahraničíAngelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé

Angelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé

Ani jednomu ze synů Britney se totiž nelíbí, jak se zpěvačka prezentuje na sociálních sítích. Vadí jim přílišná a zbytečná nahota mámy. „Trvá to už dlouho a není pravděpodobné, že někdy přestane. Ale pro sebe si přeju, aby přestala,“ dodal, že tímto mluví i za svého staršího bratra. Britney dlouho nečekala a na vyjádření svých synů zareagovala na Instagramu.

Láska k mým dětem nezná hranic a hluboce mě mrzí, když slyším, že jsem nesplnila jejich očekávání jako matka… Možná se jednoho dne setkáme a otevřeně si o tom promluvíme… Pomáhala jsem vašemu otci, který neměl práci patnáct let… Předpokládám, že je pro vás jednodušší, že vás nikdo nekontroluje, aby se ujistil, že píšete domácí úkoly. Jsem si jistá, že standardy vašeho otce, který denně kouří trávu, vám v patnácti a šestnácti pomohly stát se součástí cool generace,“ napsala rozhořčeně.

Syn Britney Spears se zastal dědy Jamese Spearse

Nejdřív se snažil chovat jako každý otec a nechal svou dceru jít za svým snem stát se superhvězdou, ale osobně jsem měl pocit, že ta nucená správa možná trvala příliš dlouho, pravděpodobně proto, že moje máma byla velmi naštvaná na celou situaci, že pracovala příliš dlouho. Měla si dát pauzu a uvolnit se. Dědu miluju z celého srdce. Jen se snažil být otcem,“ řekl.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou Zahraničí

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi Zahraničí

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra Zahraničí

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou Zahraničí

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné Zahraničí

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal Zahraničí

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal