Tereza Hlůšková konečně odhalila, jak to měla s MMA zápasníkem: Objevil se zásadní problém, který to celé utnul

Celebrity Tereza Hlůšková konečně odhalila, jak to měla s MMA zápasníkem: Objevil se zásadní problém, který to celé utnul
Více

Tereza Hlůšková (26) si za poslední téměř čtyři roky prošla doslova peklem, ale je si plně vědoma toho, že si musí nést následky za své činy. Po návratu z pákistánského vězení se ze všech sil snaží zapadnout do běžného života. Našla si práci jako servírka a zamilovala se. Dlouhou dobu byla spojovaná s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem (27). Z ničeho nic, o několik týdnů později přiznala, že randí s fotbalistou Mariánem Kovářem (29). Po delší odmlce redakci VipStar.cz prozradila, proč to tehdy nevyšlo s MMA bijcem.

Není tomu tak dávno, kdy se Tereza Hlůšková na Instagramu pochlubila novou láskou. O jejím novém vztahu s pohledným fotbalistou Mariánem Kovářem informoval jako první web VipStar.cz. Nejdříve Hlůšková prozradila jen to, že je šťastně zamilovaná, ale tvář vyvoleného neukázala. To fotbalista Kovář byl mnohem sdílnější.

Ano je to pravda, tvoříme s Terezou pár. Ten svět je fakt malý a nic se neutají,“ vyjádřil se fotbalový útočník pro VipStar.cz. Mariána navíc propálilo jeho tetování na ruce, které Tereza sdílela. „Je to momentálně dost čerstvé a asi potřebujeme trochu času, abychom to vstřebali. Nebudu se k tomu nyní nijak dál vyjadřovat,“ dodal.

CelebrityOdvážné prohlášení lovkyně Lulu: Agáto, Jaromír Soukup bude můj

Odvážné prohlášení lovkyně Lulu: Agáto, Jaromír Soukup bude můj

Vztah Terezy a fotbalisty veřejnost překvapil, protože do té doby si všichni mysleli, že sympatická blondýnka randí s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem. „Tereza s Kotalíkem nikdy nechodila. Jen se vídali a byli kamarádi,“ prozradila před časem kamarádka Terezy pro VipStar.cz. Hlůšková se ke vztahu s MMA bijcem dlouhou dobu nechtěla vyjadřovat.

Jak to ale vypadá, tak vztah s fotbalistou je vážný, a tak není důvod, aby Tereza neřekla, jak to tehdy měla s Michalem Kotalíkem. „S Michalem jsme nikdy netvořili pár. Tudíž ani nikdy neproběhl žádný rozchod,“ napsala na Instagramu a redakci VipStar.cz poté prozradila, proč to nevyšlo. „Jediný problém byl ten, že bydlel daleko,“ řekla stručně a dodala, že se svým současným partnerem je nejvíc šťastná.

ZahraničíBritney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

V roce 2018 se ale Tereze obrátil život vzhůru nohama. 10. ledna byla zadržena celníky na pákistánském letišti v Láhauru. Celníci našli v kufru tehdy jednadvacetileté Terezy téměř 9 kilo heroinu. 5. května 2018 tak Tereza oslavila nejsmutnější dvaadvacáté narozeniny v base, kde do té doby strávila již 116 dní.

V březnu roku 2019 byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců do vězení. Tereza po celou dobu tvrdila, že je nevinná. Tereza se samozřejmě proti rozsudku odvolala a v dubnu 2019 jí generální ministr Panžábu snížil trest o dva měsíce.

Tereza na zproštění viny čekala déle než tři roky. Zkušení advokáti Asghar Dogar a Sajf Malúk bojovali za Terezu u odvolacího soudu a 1. listopadu 2021 byla Tereza zproštěna obžaloby. Zpátky do Česka se Tereza vrátila v dubnu 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá