Odvážné prohlášení lovkyně Lulu: Agáto, Jaromír Soukup bude můj

Celebrity Odvážné prohlášení lovkyně Lulu: Agáto, Jaromír Soukup bude můj
Více

Fitness trenérka Zdeňka „Lulu“ Černá (41) se proslavila před časem románkem se zadaným MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37). Nyní se Lulu vrací opět na scénu, ale tentokrát našla zalíbení v Jaromírovi Soukupovi (53). Ten je ovšem zadaný s Agátou Hanychovou (37) a čekají společný přírůstek do rodiny. Lulu redakci VipStar.cz prozradila, v čem si myslí, že je lepší než Agáta a co ji na první pohled upoutalo na mediálním magnátovi.

Fitness trenérka Zdeňka Černá je známá pod přezdívkou Lulu. Do povědomí lidí se dostala v roce 2020, kdy prožila krátký románek s MMA bijcem Karlosem Vémolou. Nyní se blonďatá fitnesska vrací v plné polní a tentokrát si posvítila na mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby Jaromír nebyl zadaný s bývalou modelkou Agátou Hanychovou a nečekal s ní dítě.

Soukup sice není v ničem podobný Vémolovi, spíš je jeho naprostý opak, ale vysportovanou Lulu i přesto okouzlil. „Mně se opravdu zalíbil na první pohled. Nerozumím tomu, proč to někteří zpochybňují. Myslím, že Jaromír je prototyp krasavce v nejlepším věku. Plus je charismatický a úspěšný. Takže úplně perfektní,“ prozradila Lulu redakci VipStar.cz.

ZahraničíBritney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Vztah rozvracet nebudu, počkám si!

Skoro to vypadá, že má Agáta sokyni v lásce a měla by se mít na pozoru. Lulu ale tentokrát nemá v plánu rozvracet jakýkoliv vztah. „Jak už jsem řekla, nikomu vztah rozvracet nechci, ale taky si nemyslím, že by jejich vztah vydržel déle než rok,“ pokračuje Lulu, které nevadí, že má Jaromír z předchozího manželství dvě děti a nyní očekává třetí s Agátou.

Že má více dětí s více ženami mi nevadí. Může si to finančně dovolit, takže to by nebyl pro mě problém,“ říká. Lulu se také rozpovídala o rodině a svatbě, na kterou má jasný názor. „Mám v plánu se usadit a založit rodinu. Myslím, že na rozdíl od Agáty mám tu výhodu, že nemám tři děti s třemi různými muži, ale vybírám si pečlivě toho nej,“ říká. „Svatba pro mě důležitá není. Myslím, že na založení rodiny není vyloženě potřeba,“ dodala Lulu pro Vipstar.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla Celebrity

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují Celebrity

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují