Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu

Exkluzivně Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu
Více

Před pár dny se Tereza Hlůšková (26) na Instagramu pochlubila několika tajemnými fotkami, které mají naznačovat, že má nového partnera. Jeho obličej ovšem neukázala a soukromí si chtěla nechat pro sebe. Redakci se následně ozval zdroj z blízkého okolí Terezy, který tvrdí, že půvabná blondýnka randí se sympatickým fotbalistou původně z Uherského Hradiště. Ten následně VipStar.cz lásku s Terezou potvrdil a promluvil o jejich vztahu.

Tereza Hlůšková se vrátila z pákistánského vězení v dubnu 2022, kde byla vězněn skoro čtyři roky za pašování téměř devíti kil heroinu. Od té chvíle přehodnotila celý svůj dosavadní život a změnila postoj k mnoha věcem. Našla si práci jako servírka, chystá psát knihu a občas se s lidmi dělí o své vzpomínky z Pákistánu na sociálních sítích.

Od jejího příjezdu zpět do Česka si ale velmi chrání soukromí. Na veřejnost se dostalo, že několik týdnů randila s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem. To ale není tak úplně pravda. „Tereza s Kotalíkem nikdy nechodila. Jen se vídali a byli kamarádi,“ prozradila kamarádka Terezy pro VipStar.cz.

ExkluzivněMiss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat

Miss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat

Nový partner je pohledný fotbalista!

Žádný rozchod s MMA zápasníkem se tedy nekonal, protože skutečným párem ani nikdy nebyli. Není tomu tak dávno, kdy sdílela na Instagramu tajemné snímky s nový partnerem, jehož obličej se ale rozhodla neukázat. „Si na toho mého budu brzy muset pořídit zbrojní pas,“ vtipkovala ve svých stories.

Aby lidí možná trochu víc napínala, tak po přestěhování přidala další nenápadnou nápovědu. „Když si u tebe přítel zapomene brýle a ty přemýšlíš, jestli ti sluší a nebo mu je prostě vrátíš zpět,“ dodala. Redakci se následně ozval zdroj z blízkého okolí Terezy, který prozradil totožnost jejího partnera.

CelebrityTopmodelka Daniela Peštová trpí v bolestech: Děsivými modřinami má poseté celé tělo

Topmodelka Daniela Peštová trpí v bolestech: Děsivými modřinami má poseté celé tělo

Tereza v současné době randí s pohledným fotbalistou Mariánem Kovářem, který hrál za FC Slovácko. „Ano je to pravda, tvoříme s Terezou pár. Ten svět je fakt malý a nic se neutají,“ vyjádřil se fotbalový útočník VipStar.cz. Mariána navíc propálilo jeho tetování na ruce, které před několika dny Tereza sdílela.

Je to momentálně dost čerstvé a asi potřebujeme trochu času, abychom to vstřebali. Nebudu se k tomu nyní nijak dál vyjadřovat,“ dodal nový partner Terezy Hlůškové.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie Exkluzivně

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala Exkluzivně

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Miss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat Exkluzivně

Miss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat