První vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice

Celebrity První vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice
Více

Po prohraném zápase s Patrikem Kinclem (33) se Karlos Terminátor Vémola (37) a jeho manželka Lela Vémola (33) obrnili hradbou mlčení. Podle informací organizátorů poražený MMA zápasník odjel okamžitě do nemocnice. Podle některých komentujících Vémola byl takhle zbitý poprvé. Napříč českým internetem se to hemží různými diskuzemi a názory na oba bijce. Lela, které bylo vyčítáno, že mlčí, umístila na svůj Instagram vyjádření. Jen půl hodiny před ní se rozepsal na Instagramu i poražený Karlos.

Ještě před začátkem zápasu Lela Vémola přidávala na Instagram jeden příspěvek za druhým. „Tyto šaty nám už přinesly štěstí na vítězném zápase, když můj muž získal opasek. Věřím, že nám přinesou štěstí znova,“ napsala. Dvojnásobná maminka svému muži horlivě fandila, ale nakonec nepomohly ani její šťastné šaty.

Karlos Terminátor Vémola prohrál na body s rodákem z Hradce Králové Patrikem Kinclem. Bezprostředně po zápasu odjel okamžitě do nemocnice a od té doby se neozval ani nijak nevyjádřil k prohranému zápasu. Vémola si navíc na vítězství velmi věřil. „Kincl mě může porazit jenom tím, že udělám chybu. On není lepší komplexnější zápasník. On je vychcanej, bude čekat na chybu,“ říkal Terminátor ještě před soubojem.

CelebrityKarlos Vémola po porážce konečně prolomil ticho: Překvapivá slova a vysvětlení, proč nepodal Kinclovi ruku

Karlos Vémola po porážce konečně prolomil ticho: Překvapivá slova a vysvětlení, proč nepodal Kinclovi ruku

Vrátí se silnější, říká Lela Vémola

Na sociálních sítích se poslední 24 hodin neřeší nic jiného. Lela musí čelit i řadě hejtů. Pod některými jejími fotkami na Instagramu se to vyhrotilo natolik, že omezila možnost komentování snímků. S veřejným vyjádřením nejdříve přišel samotný Karlos Vémola.

Chvíli po něm se vyjádřila i Lela, která za Karlosem stojí v dobrém i ve zlém. „Můj manžel Karlos Vémola se vždy snaží dát do svých zápasů všechno. Jeho odvaha, bojovnost a snaha z něj dělají skutečného bojovníka. Je důležité si uvědomit, že prohry patří ke sportu a jsou neodmyslitelnou součástí cesty k úspěchu a hlavně po všech kauzách a ubližování naší rodině od třetích osob,“ rozepsala se Lela.

Karlos má potenciál naučit se z této prohry a vrátit se silnější do dalších zápasů. Jeho odhodlání a vytrvalost jsou obdivuhodné a slouží jako inspirace pro ostatní bojovníky. Vím, že můj muž nade v sobě sílu a motivaci, aby pokračoval ve svém tréninku a připravil se na další příležitost, kde bud mít možnost ukázat svůj potenciál,“ stojí za Karlosem pevně jeho milovaná manželka.

CelebrityVelká rána pro Lelu po drtivé porážce: Šaty pro štěstí nezabraly, odešla se zkrvaveným Karlosem Vémolou a mlčí

Velká rána pro Lelu po drtivé porážce: Šaty pro štěstí nezabraly, odešla se zkrvaveným Karlosem Vémolou a mlčí

Jeho odhodlaní a nezlomná vůle ho budou provázet na jeho cestě k úspěchu. Jsem jeho hrdá manželka a stojím při něm v každém kroku jeho bojové kariéry. Jsme rodina a úžasný tým a vždy se budeme navzájem podporovat a stát při sobě,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch