Česká Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy

Celebrity Česká Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy
Více

Pokud si někdo myslel, že „válka“ mezi modelkou Taťánou Kuchařovou (35) a hudebníkem Ondřejem Brzobohatým (40) je u konce, tak se šeredně mýlil. Rozvedeni jsou sice už více než rok, ale Taťána požádala o církevní rozvod. V církevní žalobě je několik drsných obvinění, které Ondřej dle Blesku považuje za lži. Mimo jiné ho obvinila ze záliby v nošení ženských šatů, sexuální odlišnosti nebo že po ní požadoval sex jako žena.

V úvodu rozhovoru pro Blesk.cz se Ondřej Brzobohatý řečnicky zamyslel nad tím, jak je možné, že má redakce cele znění církevní žaloby k dispozici, když se jedná o církevní žalobu pro anulaci sňatku, tedy něco velice diskrétního a osobního. „Není třeba být detektiv, abychom vylučovací metodou přišli na jedno jediné jméno. Tak z církevního soudu pro to nemá nikdo důvod. Vzhledem k dehonestujícímu obsahu žaloby bych byl úplný blázen, kdybych to udělal já. Pokud by to byl jeden z našich právníků, tak můžou rovnou oba vrátit diplom, a zbývá tedy už jen jediný člověk – Taťána. Upřímně, tohle zjištění mi přijde nejděsivější na tom všem,“ rozpovídal se.

Jestli se se mnou rozvedeš, tak tě zničím!

Brzobohatý tvrdí, že dlouhou dobu chápal, že je Taťána Kuchařová plná zklamání, ale neměl nejmenší tušení, že by to mohlo dojít až sem. Pevně si stojí za tím, že obsah žaloby je lživý. „Do slova a do písmene si tuhle její větu pamatuju – jestli se se mnou rozvedeš, tak tě zničím, Ondřeji! Vůbec mě nenapadlo, jak a skrze co by toho vůbec mohla být schopná. Teď to vidím,“ vysvětluje.

CelebrityPrvní vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice

První vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice

„Rozvádět se nejprve nechce a hledá všemožné způsoby, jak rozvodu zabránit, a potom všude vypráví, jak je šťastná, že se konečně rozvedla a opustila toho patologického lháře a toxického narcise. Ale hlavně, proč, když je někdo konečně šťastný a spokojený, jak tvrdí, má potřebu dál ubližovat a veřejně pranýřovat? A navíc člověka, kterému slíbila před oltářem lásku, úctu a respekt,“ pokračuje.

Má orientace je a vždy byla heterosexuální

Hudebník vypráví, že byl Taťánou vyslán k sexuoložce, protože se jí nelíbila jeho záliba v převlékání za ženu. „To je jedno z mnoha lživých obvinění, kterých je ta žaloba plná. O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální.“ Kuchařová chtěla potvrdit, že toto chování a jednání není dědičné.

Rozhodně se toho bála. Často mluvila o tom, že tím ohrožuju její kariéru, což většinou vedlo k hádkám, jak moji zálibu vnímá ona a jak já. Je možná pravda, že Češi jsou konzervativnější národ a řada puritánů by si o tom myslela své, ale nedokážu si představit, že bychom za to byli já nebo ona společensky odsouzeni. Ona tuhle představu měla a bála se jí jak čert kříže. Marně jsem se jí snažil vysvětlovat, že jako umělec si to můžu dovolit a veřejnost to bude bez problémů akceptovat,“ říká s údivem.

CelebrityKarlos Vémola po porážce konečně prolomil ticho: Překvapivá slova a vysvětlení, proč nepodal Kinclovi ruku

Karlos Vémola po porážce konečně prolomil ticho: Překvapivá slova a vysvětlení, proč nepodal Kinclovi ruku

„Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště. Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď. Jsem velkým fanouškem i Drag Queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju. Rozhodně to ale nemá vliv na mé duševní zdraví nebo moji sexuální orientaci. Dokonce to se mnou Taťána i občas sdílela.“

Požadoval po mně sexuální prakticky jako ženy, tvrdí Kuchařová

Nikdy. Je to zase lež. Už jsem o své heterosexualitě mluvil a nezlobte se, tohle je už vážně k smíchu. Nebo spíš k pláči,“ kroutí hlavou Brzobohatý. Zároveň dodává, že neví, co se bude dít až si jeho exmanželka přečte jeho zpověď.

„To nevím. Může to být cokoli. Vždyť už tohle je naprosté dno. Celou tu dobu po našem rozvodu se ze všech stran doslýchám, jak Taťána tenhle příběh o impotentním transvestitním deviantovi vypráví, kudy chodí. Není už po Praze mnoho vizážistek, stylistek, návrhářek, bulvárních novinářek a mnoho dalších profesí, se kterými Taťána přišla za tu dobu do styku, které by její verzi neznaly. Mával jsem nad tím rukou, ať si říká, co chce, protože, jak víme, vyvracet pomluvu znamená dělat ji ještě horší,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale Celebrity

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná Celebrity

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky Celebrity

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky Celebrity

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub Celebrity

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub