Taťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla

Celebrity Taťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla
Více

Taťána Kuchařová (34) a Ondřej Gregor Brzobohatý (39) už mají dávno po rozvodu, ale rány nejsou patrně zcela zaceleny. Půvabná modelka se rozmluvila v otevřené zpovědi pro Blesk tv MAGAZÍN a nenechala na svém bývalém manželovi nit suchou. Zatímco Taťána si užívá svobody, Ondřej je šťastně zadaný s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43).

Miss World 2006 Taťána Kuchařová se snaží uzavřít jednu životní kapitolu. Manželství s hudebníkem a hercem Ondřejem Brzobohatým bohužel nedopadlo dobře. Jejich rozchod a následný rozvod byl hojně propíraný v médiích a jeden o druhém se občas vyjádřili dost ostře.

Není tomu ale tak dávno, kdy pro Blesk.cz modelka řekla, že už je relativně v pohodě a občas randí. „Prošla jsem si náročným obdobím, ale je čas jít dál. Upnula jsem se sice na práci, ale to neznamená, že dělám, že na tomto světě neexistují muži. Novému vztahu se nebráním,“ řekla.

BizárShopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Shopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Taťána se veřejně netajila tím, že za krach vztahu může především Ondřej. „Mé sebevědomí bylo hodně zkoušené. Byla to silná konfrontace. Ale teď už jsem sebevědomější a mám se krásně,“ pochvalovala si nedávno. Zároveň se ale netají tím, že ji občasné flirtování baví. „Nepořádám žádné výběrové řízení, to zase ne. Občasný flirt mi okysličuje krev,“ prohlásila.

Ondřej je dobrý herec!

Oba dva jsou už rozvedeni, a každý žije nový život. Přesto se Taťána v otevřené zpovědi pro Blesk tv MAGAZÍN rozpovídala o bývalém manželství s Ondřejem. „Ještě v prosinci na mě hrál. že zachraňujeme vztah, byli jsme spolu u mých rodičů na chalupě, měli jsme spolu trávit Vánoce.“

Vždycky tvrdil, že je hrozně rád, že má díky mně velkou československou rodinu. Všichni byli překvapení a zklamaní. Proto si nedávám za vinu, že jsem ty věci nepoznala. Protože on je prostě fakt dobrý herec,“ dodala.

RozhovorGabriel Jiráčková o plastické klinice v Íránu, kde byla Lela: Proč by na žádnou z nabídek nikdy nekývla

Gabriel Jiráčková o plastické klinice v Íránu, kde byla Lela: Proč by na žádnou z nabídek nikdy nekývla

Kuchařová na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2013 zveřejnila partnerský vztah s Ondřejem Gregor Brzobohatým. Svatba se konala 30. června 2016 v bazilice Nanebevzetí Panny Marie premonstrátského Strahovského kláštera v Praze. V prosinci 2021 ukončili vztah v roce 2022 se rozvedli. Po rozvodu se vrátila k příjmení Kuchařová a Brzobohatý začal randit s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla Celebrity

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují Celebrity

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují