Shopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Bizár Shopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila
Více

Jedna z nejbizarnějších českých „influencerek“ Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel před několika dny šokovala na sociálních sítích svým vyjádřením, ve kterém sdělila, že si svatbu se snoubencem Davidem možná rozmyslela. U Adély ale člověk nikdy neví. Jednou říká, jak svého partnera miluje a podruhé ho nazývá č*rákem. Když dostala v živém vysílání otázku na tělo, měla vybírat mezi jednotlivými věcmi a Davidem. Její odpovědi byly ovšem dost zarážející.

Adéla Pulcová, která je známá především jako Shopaholicadel je kontroverzní postavička českých sociálních sítí. U Adély člověk nikdy nemůže dopředu počítat s tím, co vypustí z úst. K Shopaholicadel neodmyslitelně patří snoubenec David. Adéla velmi ráda na streamech říká, že by chtěla s partnerem otěhotnět a vzít si ho, protože ho miluje.

Proto lidi velmi překvapilo, když se nedávno rozpovídala o tom, že se vlastně žádná svatba konat nebude. „Víš jak je svatba drahá? Já se navíc bojím, že by tam vlezli i cizí lidi. Nechci to riskovat,“ rozpovídala se Adéla a záznam následně zveřejnila stránka Cringepage_adel2 . „Já si to domluvím v Teplicích. Na úřadu si zaplatím tisícovku. Myslím, že to tak funguje. Zaplatím a vezmu si Davidovo příjmení,“ doplnila.

BizárFinanční problémy a definitivní konec Shopaholicadel? Zrušili jí Tik Tok a dostala ban na Instagramu

Finanční problémy a definitivní konec Shopaholicadel? Zrušili jí Tik Tok a dostala ban na Instagramu

Přitom ještě nedávno Shopaholicadel tvrdila, jak se hrozně moc těší na svatbu s Davidem. S předchozím partnerem Patrikem Soprem byla také zasnoubená. Na jejich významný den si dokonce už objednávala postupně celou výbavu, ale ze svatby nakonec sešlo. Proto je přinejmenším zarážející, že najednou tak otočila v případě Davida, o kterém ráda říká, že je to láska jejího života.

Davida by vyměnila za skoro vše!

Při jednom z večerních streamů dostala od sledujícího Adéla otázku na tělo. Měla vybírat mezi jednotlivými věcmi a Davidem. zarážející je, že Davida nevybrala v ani jednom z případů. „David nebo Markétka? Já budu asi hnusná, ale vyberu si Markétku. Davča nebo morče? Morče. Davča nebo Tik Tok? Tik Tok. Mobil nebo David? Mobil,“ vyjadřovala se Adéla.

CelebrityPatricie Pagáčová poslala pozdrav z exotiky: Rozkošné plavky a tělo jako by nikdy nerodila

Patricie Pagáčová poslala pozdrav z exotiky: Rozkošné plavky a tělo jako by nikdy nerodila

Lidé na sociálních sítích také upozorňují, že se Adéla vůbec nechová ke svému příteli hezky. Před časem ho dokonce nazvala čurákem, protože nechtěl streamovat místo ní. „Hrozně mě bolí hlava a je mi vedro. Prosím, běž tam, oni si s tebou chtějí povídat, můžeš tam jít? A nechej mě, prosím. Čuráku jeden, vole, Davide,“ nebrala si servítky Adéla.

Někteří upozorňují také na to, že je David velmi hubený nebo spí jen pod kusem látky místo peřiny. On sám ale tvrdí, že Adélu miluje, je dospělý a kdyby chtěl, může kdykoliv odejít. To se ale dle jeho vlastních slov nestane, protože snoubenku Adélu miluje. Tak uvidíme, jak tohle všechno nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře Bizár

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká Bizár

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká Bizár

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká