Strach o těhotnou Agátu Hanychovou: Brzy trojnásobná maminka skončila v nemocnici, kde je Soukup?

Celebrity Strach o těhotnou Agátu Hanychovou: Brzy trojnásobná maminka skončila v nemocnici, kde je Soukup?
Více

Podnikatelka Agáta Hanychová (37) vyděsila svoje sledující, když umístila na Instagram snímek s nemocnice. Brzy trojnásobná maminka podle stories nevypadá úplně nejlépe. Podpořit ji v těžkých chvílích přišla do nemocnice i matka Veronika Žilková (30).

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová dlouhou dobu tajila, že čeká třetí dítě s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. V televizní show na TV Barrandov Agáta Jaromíra Soukupa její zakulacující se bříško už nešlo přehlédnout a bývalá modelka šla s pravdou ven. Po čtyřech měsících vztahu potřetí otěhotněla. S Mirkem Dopitou má jedenáctiletého syna Kryšpína a s hercem Jakubem Prachařem pětiletou dceru Miu.

Po celou dobu to působilo, že těhotenství Agáty probíhá bez sebemenších komplikací. Až do té chvíle, než budoucí trojnásobná maminka přidala na Instagram stories o tom, že skončila v nemocnici. „A je to tady… tělo si řeklo,“ napsala stručně k snímku z nemocnice.

ZahraničíJe to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Je to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Agáta byla poslední dny nachlazená, ale nevypadalo to, že by se jednalo o něco vážného. Snímek z nemocničního lůžka, na kterém má v ruce kapačku ale vyděsil nejenom její sledující. Na pomoc samozřejmě přispěchala maminka Agáty herečka Veronika Žilková. Partnerka Jaromíra Soukupa se ke svému stavu blíže nevyjádřila.

Na sociálních sítích ještě sdílela, že je o její děti dobře postaráno a moc za to děkuje. Otázkou zůstává, kde zůstal partner Agáty Jaromír Soukup. Na fotkách, které influencerka zveřejnila, vypadá velmi unaveně a nemocně. Tak snad se dá co nejdříve dohromady a bude ona i děťátko v pořádku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy