Je to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Zahraničí Je to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Držitelka dvou Oscarů Hilary Swank je ve svých osmačtyřiceti letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata. Radostnou zprávu oznámila v pořadu Good Morning America. Manžel Philip Schneider (49) je herečce velkou oporou. Hilary také prozradila, že je momentálně v druhém trimestru.

Je to něco, po čem jsem toužila už dlouhou. Budu máma. A nejen jednoho dítěte, ale dvou. Nemůžu tomu uvěřit. Je hezké o tom mluvit a sdílet to,“ prozradila šťastnou novinku o dvojnásobném těhotenství herečka Hilary Swank v pořadu Good Morning America. Držitelka dvou Oscarů za filmy Kluci nepláčou a Million Dollar Baby se dojemně rozplývala. Je ve druhé trimestru a ve svých osmačtyřiceti letech bude rodit poprvé.

Je tak hezké o tom mluvit a sdílet to. Cítím se skvěle. Je to takové požehnání. Je to naprostý zázrak. Je to neuvěřitelné,“ rozvášnila se podle webu People nastávající maminka. Velkou radost má také její manžel podnikatel Philip Schneider. Pár se seznámil v roce 2016 a o dva roky později se konala svatba.

CelebrityMísto svatby konec velké lásky: Lady Dee se rozešla s otcem dcery Ohanky

Místo svatby konec velké lásky: Lady Dee se rozešla s otcem dcery Ohanky

Bylo to nadčasové. Neexistuje žádný jiný způsob, jak to popsat,“ řekla o jejich svatbě Hilary Swank pro Vogue. „Byla jsem ohromena takovou vděčností a díky, že jsem si vzala muže svých snů a viděla všechny lidi, které milujeme, spolu uprostřed tak hlubokého okamžiku. Byl to opravdu splněný sen,“ dodala.

Prvním manželem herečky byl režisér Chad Lowe. Brali se v roce 1997, ale manželství vydrželo jen následujících deset let. V roce 2007 se rozvedli. V roce 2007 začala Hilary chodit se svým agentem Johnem Campisimem, svůj vztah ukončili v květnu 2012. V roce 2016 oznámila zasnoubení s Rubenem Torresem, finančním poradcem UBS a bývalým profesionálním tenistou. Chodili spolu do května 2015 a v červnu 2016 potvrdila zástupkyně herečky, že zrušili zasnoubení.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem