Zuzana Belohorcová

Zuzana Belohorcová se narodila 24. února 1976 v Žilině. Po základní škole začala chodit na bratislavskou konzervatoř, kde studovala obor operní zpěv a klavír. Zhruba ve dvaceti letech se ale rozhodla jít jinou cestou. 

Kariéra

Dva roky působila v STV jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí a soutěží hry KENO 10. Poté přešla do televize Markíza, kde moderovala počasí a následně tři roky uváděla erotický pořad Láskanie. 

Do povědomí českých diváků se dostala v roce 2003, kdy začala uvádět na TV Nova erotický pořad Peříčko. V té době začala studovat Fakultu masmediální komunikace a reklamy na Konštantína Filozofa v Nitře. 

V roce 2005 začala moderovat na televizi Markíza reality show Big Brother.  V roce 2008 začala studovat na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, ale studium ve druhém ročníku přerušila kvůli časové náročnosti. 

Filmografie

2004 –  Zůstane to mezi námi 

2008 –  Vy nám taky, šéfe!

Seriály

2008 – Ošklivka Katka

Zajímavosti

  • Dceru pojmenovala po herečce Salmě Hayek 
  • Porod její dcery Salmy byl náročný, měla totiž omotanou pupeční šňůru kolem krku 

Osobní život 

Zuzana Belohorcová začala randit s podnikatelem Vlastou Hájkem zhruba v roce 2007. Téhož roku ho také představila svým rodičům. V roce 2010 přivedla na svět v motolské nemocnici dceru Salmu. 13. prosince 2013 se narodil syn Nevio. Zuzana Belohorcová se provdala za Vlastu Hájka v roce 2012. Léta žili společně v Miami a nyní se přestěhovali do Španělska. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Hájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice

Hájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice

Na Tenerife byl dlouho klid. Nyní to opět mezi celebritami, které tam pronajímají své apartmány vře. Tentokrát si nespokojená klientka a klient stěžovali na herečku Alici Bendovou (50), protože po ubytování našli byt plný mravenců a švábů. Do sporu se připletl i Vlasta Hájek (49), který se...

Celebrity Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu

Manželé Vlasta Hájek (46) a bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (47) čelí velké vlně kritiky ohledně jejich podnikání na Tenerife. Poměrně před krátkou dobou se pracovně rozešli s Dianou Kállay, se kterou postavili firmu na nohy. Podle zdroje eXtra.cz za vším stojí Vlasta, který měl Dianu urážet. Postupem...

Celebrity Zuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti

Zuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (46) vyloženě zraje jako víno. Zatímco před více než dvaceti lety se producírovala v lascivních oblečcích a působila jako holka od vedle, která právě spadla do víru velkoměsta, tak nyní se umí prezentovat s naprostou grácií. Čtyři roky před padesátými narozeninami se oblékla...