Zuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti

Celebrity Zuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti
Více

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (46) vyloženě zraje jako víno. Zatímco před více než dvaceti lety se producírovala v lascivních oblečcích a působila jako holka od vedle, která právě spadla do víru velkoměsta, tak nyní se umí prezentovat s naprostou grácií. Čtyři roky před padesátými narozeninami se oblékla do černého latexu a sledujícím vyrazila dech. V příspěvku se ještě Belohorcová rozepsala na téma ženy v domácnosti.

Zuzana Belohorcová začínala jako moderátorka lechtivého pořadu Peříčko, ale postupem času se pořádně vypracovala. S manželem Vlastou Hájkem a dětmi se odstěhovala do Ameriky, odkud se následně s celou rodinou přestěhovala do prosluněného Španělska. Zuzana se netají tím, že v posledních letech je převážně ženou v domácnosti a matkou. Přesto na sobě neuvěřitelně maká a vypadá lépe než před dvaceti lety.

Tím, že jsme se staly zaneprázdněnými ženami v domácnosti, starostlivými matkami, obětavými manželkami, partnerkami, silnými ženami, které drží rodinu pohromadě, neznamená, že v každé z nás už není skrytý ten malý ďábel z mládí,“ rozepsala se na téma ženy v domácnosti Zuzana.

CelebrityDara Rolins se toho nebojí ani rok před 50. narozeninami: Odhodila svršek a ukázala, co patří v ložnici jen Nedvědovi

Dara Rolins se toho nebojí ani rok před 50. narozeninami: Odhodila svršek a ukázala, co patří v ložnici jen Nedvědovi

Belohorcová je sice maminka na plný úvazek, ale stále se umí proměnit v pořádnou dračici a zazářit. Nejdříve se bývalá moderátorka nafotila v upnuté černé kombinéze a následně se podělila o další fotky v latexovém kompletu, ve kterém vypadala jako domina.

Proto nezapomínejme na sebe a nechejme se hýčkat. Vždyť si to zasloužíme,“ dodala Belohorcová. Půvabná Zuzana patří mezi ženy, kterým bude zanedlouho padesát let, ale jejich tělo tomu skutečně neodpovídá. Samozřejmě, že nic není zadarmo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo