Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu

Celebrity Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu
Více

Manželé Vlasta Hájek (46) a bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (47) čelí velké vlně kritiky ohledně jejich podnikání na Tenerife. Poměrně před krátkou dobou se pracovně rozešli s Dianou Kállay, se kterou postavili firmu na nohy. Podle zdroje eXtra.cz za vším stojí Vlasta, který měl Dianu urážet. Postupem času se začaly ozývat další známé osobnosti. Vlasta a Zuzana proto na Instagram nahráli vyjádření k celé nepříjemné situaci.

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek se před více než rokem přestěhovali do Španělska, kde začali podnikat s nemovitostmi. Realitní kancelář s názvem Tenerife Real jim na začátku pomohla rozjet jistá Diana Kállay, se kterou nyní ukončili spolupráci a oznámili vše na Instagramu. „Ano! Just closed mezi námi. Bylo to rodeo, ale někdy je lepší jít každý svojí cestou. Naše představy, jak dál rozvíjet TR, byly opravdu hodně odlišné s Dianou. Přesto jí děkujeme a přejeme vše dobré, ať se ti daří. Team TenerifeReal,“ napsali ke společné fotce s Dianou Kállay.

Podle zdroje eXtra.cz to ale nebyl zas tak úplně kamarádský rozchod. Za všechno údajně může Vlasta Hájek, který na Dianu silně tlačil a měl se ji snažit z firmy vyštípat. Výše zmíněnému webu Diana informaci před pár dny potvrdila. „Vlasta Hájek na Tenerife rozjel byznys snů. Prodává ty nejdražší vily, vydělává miliony, ale sám si to pokazil. Postupně si proti sobě poštval skoro celou tamní česko-slovenskou komunitu, která tak drží spolu a všichni navštěvují jednu pláž. Aktuálně by se tam dala hustá nálada krájet a málokdo se tak s Vlastou chce potkat,“ tvrdí zdroj.

CelebrityLela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala

Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala

Konec přátelství s Richardem Chladem

Samotný Hájek ale něco takového odmítá. „Není to pravda. My jsme Dianu královsky vyplatili a obě strany jsou spokojené,“ tvrdí. O pár dní později se začali ozývat. Jedním z nich byl i bývalý automobilový závodník Richard Chlad. „Já i Anna jsme s ním postupně přerušili jakýkoli kontakt pro Vlastovo opakovaně nevhodné chování vůči mé nastávající manželce. Anna má všechny hlasové zprávy od něj pečlivě uložené,“ řekl milionář eXtra.cz.

Velmi si vážím mého partnera, který se i přes svou původní snahu vše zachraňovat nakonec rozhodl udělat nelehký krok, a to rozvázat přátelství s člověkem, se kterým si v mnoha situacích byli oporou a jejichž přátelství trvalo několik let,“ komentovala spor Anna-Marie Kánská.

RozhovorPoslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení

Poslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení

Spolupráci s manželi ukončila i herečka Alice Bendová. „My jsme se rok nebavili, to je pravda. Ukončila jsem to já, a to velice rázně. Nedávno jsem v letadle potkala Zuzu a byly jsme moc rády, že se opět vidíme. Mám ji ráda. Celkově se na Tenerife straníme jakéhokoli dění, užíváme si s dětmi a nikam mezi lidi nechodíme,“ řekla.

Vlasta Hájek se brání, už nemůžeš říct nic narovinu

Po sérii obvinění od známých českých celebrit si Vlasta a Zuzana řekli, že se vyjádří na Instagramu humorem sobě vlastním. „Dobré dopoledne, je osm hodin večer a jsme v Egyptě. Právě jsem přišel ze sauny,“ oznámil vlasta na videu, které natočil společně s manželkou.

Mám pocit, že si urazil všechny české celebrity. Protože pozor, ty české celebrity jsou velmi senzitivní,“ smála se Zuzka. „Už nemůžeš říct nic narovinu. Pěkně po ostravsky, jak to máme rádi,“ postěžoval si Vlasta a Zuzana ho doplnila s tím, že v dnešní době nemůžete už ani říct, že to někomu nesluší. „A nebo se zeptat, proč ses neoholila,“ doplnil se smíchem. „Hrozně vám fandím. Takhle se to dělá,“ píší lidé do komentářů pod video.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá