Hájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice

Celebrity Hájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice
Více

Na Tenerife byl dlouho klid. Nyní to opět mezi celebritami, které tam pronajímají své apartmány vře. Tentokrát si nespokojená klientka a klient stěžovali na herečku Alici Bendovou (50), protože po ubytování našli byt plný mravenců a švábů. Do sporu se připletl i Vlasta Hájek (49), který se nechal slyšet, že pokud toho Bendová nenechá, vše předá právníkům. Alice Bendová si ale takové zacházení nechce nechat líbit.

V hlavní roli švábi a mravenci

„Dobrý den, prosím vás, je normální, abychom v ubytování měli šváby a mravence? Včera jsme se večer ubytovali v apartmánu. Ráno na nás vykouklo tohle překvapeni. Ihned jsme kontaktovali majitelku, že za takových podmínek bydlet nebudeme. Sbalili jsme se a odjeli na hotel. Napsali jsme SMS v 9:30 a odpověď přišla v 18 hodin,“ napsal klient Vojtek Na Facebooku, který byl nespokojený s pronájmem, apartmánu, který patří herečce Alici Bendové.

Bendová měla i na něco takového odpověď. „Přátelé a příznivci cest na Tenerife. Vyskytl se nám tady takový nešvar, a to v podobě hosta pana Vojtka. Zaplatil si u nás dovolenou v apartmánu u pláže, který tak milujete, a byl překvapený, že potkal švába a mravence. Ano, někdy se stává, že neposlouchají rozkazy a klidně vběhnou dovnitř,“ reagovala na Instagramu a připojila do celého problému i Vlastu Hájka.

SmrtZemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Hájek se vytasil s právníky

Ten si nenechal nic líbit a řekl ke kauze také své. Údajně mu měl naštvaný klient volat. „Musím přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMS zpráv, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na nás, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného. Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Zameť si před svým vlastním prahem. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle nestalo,“ vyjádřil se na Instagramu.

CelebrityRozchod Biasiol a Mlejnkové řeší Venis: Drsně seřvala Veronicu a vysmála se Adamově výdrži v posteli

Rozchod Biasiol a Mlejnkové řeší Venis: Drsně seřvala Veronicu a vysmála se Adamově výdrži v posteli

Oblíbené herečce po takovém vyjádření došla trpělivost. „Já a moje rodina se opravdu nemůžeme nechat urážet z úst někoho tak přízemního a hloupého. Zkušenost s hlasovými nočními zprávami, které jsou vážně nepublikovatelné, si zažilo bohužel mnoho lidí z mého nebo vzdálenějšího okolí. A je jedno, jestli se mu znelíbíte osobně nebo na úrovni nějaké pracovní záležitosti. Já jsem se provinila pouze tím, že jsem si dovolila zablokovat jeho účty a telefony z důvodu vyslechnutí hlasovek adresovaných mým přátelům nebo dalším lidem z jejich okolí a také jsem příjemcem nemála zpráv, kde mi lidé popisují své děsivé zkušenosti,“ pokračovala.

Bendová si také postěžovala, že se všem kvůli Hájkovi na Tenerife špatně dýchá. „Další smutná věc je, že se nám na Tenerife dýchalo hezky a žili jsme si tam v moc pěkné komunitě v poklidu a bez lží, intrik a problémů. Bohužel už tomu tak není. Smutné je, že mi lidé píší nebo volají, že doufají, že někde na pláži nepotkají Hájka. Prostě jim to nedělá dobře,“ nezdráhala se.

Mimochodem, viděli jste někdy film PARAZIT? Já ano a ten nepěkný pocit po zhlédnutí mám stále. Takže tak,“ zakončila příspěvek naštvaným tónem Alice Bendová. Tak uvidíme, jak se celá kauza bude vyvíjet. Alice totiž nakládá Hájkovi i v komentářích po příspěvkem. „Vypadá použitě,“ reagovala na jeho video.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá