Natalia Mykytenko

Zubní sestřička Natalia Mykytenko pochází z Ukrajiny. V roce 2020 se zúčastnila experimentu Svatba na první pohled a doufala, že si najde toho pravého muže pro život. Pracuje na soukromé klinice a baví ji psychologie a ezoterika. 

Kariéra – Svatba na první pohled

Natálie byla zklamaná z předchozího vztahu, a tak se rozhodla, že zkusí štěstí pomocí reality show Svatba na první pohled, kde jí tři odborníci ve složení Katarína Szabados, Jaroslava Babková a Tomáš Novák našli potenciálního partnera. Stal se jim o třináct let starší podnikatel František Gebr. Novomanželé spolu odjela na Zanzibar, kde se dál poznávali. Hned v úvodu ale prošli několika krizemi a po třiceti dnech, kdy se spolu pokoušeli žít se rozhodli, že ve vztahu dál pokračovat nebudou. 

Zajímavosti 

  • Nechala si zvětšit poprsí na velikost čtyři a stala se kvůli tomu terčem posměchu na sociálních sítích 

Osobní život 

Vztah s Františkem Gebrem nevyšel a Natalie zůstala opět sama. Ve volných chvílích se věnuje hlavně sportu. Netrvalo dlouho a Natalie začala být spojována s náměstkem primátora Mostu Markem Hrvolou. Jejich vztah bohužel nevydržel a dle slov Natalie kvůli velkému mediálnímu zájmu, který Marek neunesl. Následně začala randit s pohledným vousáčem, jehož identitu tají. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natálie ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera

Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natálie ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera

Všichni si jistě pamatují půvabnou blondýnku Natálii Mykytenko (25) z reality show Svatba na první pohled. Tam si vyzkoušela, jaké je to být na oko vdanou paní, ale bohužel "manželství" s partnerem Františkem (39) nevydrželo. Podobně na tom byl s láskou i truhlář Adam Raiter, který pár...