Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela

Reality show Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela
Více

Hvězda první řady reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (26) opět čelí vlně kritiky na sociálních sítích. Nejdříve se do ní lidé pouštěli kvůli zvětšenému poprsí, poté přišla na řadu pusa a nyní kožešinová vesta. Sympatická zubní sestřička je sice na hejty zvyklá, ale smršť nadávek a odsuzování pod příspěvkem ji nenechala chladnou a sledující pořádně zpražila.

Usměvavá zdravotní sestřička Natália Mykytenko se proslavila v první řadě reality show Svatba na první pohled. Od té chvíle se začala angažovat na Instagramu, kde ji sleduje přes 80 tisíc sledujících a sociální síť jí slouží jako slušný přivýdělek. To ale samozřejmě s sebou nese jistá úskalí, která Mykytenko moc dobře zná.

Po skončení show se rozhodla zvětšit si ňadra na velikost čtyři a sotva se novou výbavou pochlubila na Instagramu, snesla se na ni vlna kritiky s tím, že výsledek je snad vtip a špatně odvedená práce. Na to tehdy blondýnka reagovala, že jí se ňadra líbí a to je nejdůležitější.

CelebrityNečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Zanedlouho poté opět využila služby estetické kliniky a nechala si zvětšit rty. „Ať vložíte jakýkoliv příspěvek, vlasy, líčení nebo hadry, bohužel pokaždé budou středem pozornosti vaše šílené rty,“ psali lidé Natálii pod příspěvek.

Někdo se nepoučil u prsou a domrvil si ještě znovu další části. Ten knír nad tím jaký to dělá. Opravdu odstrašující případ,“ psali rozhořčeně další. Mykytenko si na hejty už pomalu zvykla a nic si z toho nedělá. Nyní se stala středem pozornosti její vesta z kožešiny.

Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže!

Stačily dvě fotky v kožešinové vestě a pod příspěvkem Natálie je peklo na zemi. „Kolik myslíte, že na vaši vestu padlo lišek, které byly stáhnuté z kůže? Velký zázrak by byl, kdybyste nepodporovala takové obchody a nechala ta zvířata žít,“ píší ostře sledující.

Ach jo.. Natálko, některými splněnými sny bych se radši veřejně nechlubila. Tohle je smutné. Ještě ten komentář k tomu,“ povzdechli si další, ale našli se i tací, kteří servítky nebrali. „No tvl tak to je fakt konec. Ještě napíše, že život je zázrak. Tady má někdo v palici vážně nas… Život je zázrak, tak si splníme sen vestou, díky níž nějaké ty životy vyhasly. To snad nemůže ani myslet vážně. No jooo, však ona nemyslí,“ zní z komentářů.

ExkluzivněLaduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Mykytenko zakročila

Něco takového si už Mykytenko nenechala líbit a lidem odepsala. „To, co jste někteří tady pod mou fotkou předvedli, má grády. Docela jsem si početla. Vždycky se najde někdo, kdo je nespokojený se vším. Zvykla jsem si, jen se vás zeptám. Vy, kteří jste to okomentovali, nejíte maso asi? Nelíčíte se? Pásky a kožené boty nenosíte?“ ptá se.

Zvířátka miluji. Víte, že mám doma dva pejsky. Řekla bych, že mám i srdce a mozek. Je mi z vás zle, po pravdě… jak někteří jsou zlí. Co dokáže jedna fotka vyvolat. Nejdříve prsa, pak pusa a teď vesta. Podle vás bych měla být přírodní, plochá a vegan? Pokud se vám u mě na profilu něco nelíbí, nikdo vás tu nedrží,“ dodává.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother Reality show

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit Reality show

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu Reality show

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím Reality show

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař Reality show

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař