Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Reality show Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím
Více

Hvězdička reality show Natália Mykytenko (26) prožívá jedno z nejnáročnějších období v životě. Kromě toho, že musí neustále čelit drsné kritice kvůli vzhledu a plastikám, tak v poslední době rapidně zhubla a necítí se dobře ve svém těle. Na sociálních sítích se nyní svěřila s tím, že přibrala 5 kilo a je na dobré cestě. Velkou oporou v těžkých chvílích jí je hlavně partner Juraj.

Mykytenko zhubla 10 kilo

Je fér s vámi sdílet i věci, které nejsou úplně pozitivní. Trápí mě to ještě intenzivněji než dříve už několik dní. Bojuji s tím,“ svěřila se Natália Mykytenko před pár měsíci na Instagramu. „Zhubla jsem 10 kilo, teď vážím 50 kilogramů. I když píšete, že mi to sluší, já mám trošku mindrák, depresi a úzkost dlouhodobě, protože se necítím ve svém těle dobře a zdravě. Jsem zvyklá mít kolem 57 kilogramů,“ pokračovala ve své zpovědi.

Lásku v reality show nenašla

Natália Mykytenko se objevila v roce 2020 v první řadě reality show Svatba na první pohled. Tehdy se bývalá zubní sestřička snažila za přítomností kamer najít lásku na celý život. Při výběru partnera ale odborníci neměli příliš šťastnou ruku. S potenciálním manželem Františkem si od začátku nepadli do oka a každý měl zcela odlišnou představu o životě.

CelebrityAgáta Hanychová zkritizovala outfity slečen na Miss: Pustila se i do letité sokyně Simony Krainové

Agáta Hanychová zkritizovala outfity slečen na Miss: Pustila se i do letité sokyně Simony Krainové

Netrvalo dlouho a Natália začala být spojovaná s náměstkem primátora Mostu Markem Hrvolou. Jejich vztah bohužel nevydržel. Dle slov Natálie kvůli velkému mediálnímu zájmu, který Marek neunesl. Už několik měsíců je ale šťastná a zamilovaná do pohledného Juraje. Přesto se necítí ve své kůži. „Asi je to trochu spojené s tím, že se necítím úplně zdravě. Nechápu, jak je možné, že jsem zhubla 10 kilogramů, i když jím třeba 7 x denně,“ posteskla si.

Pomalými krůčky se vrací do normálu

Před pár dny ale Natália sdílela se sledujícími pozitivní zprávy ohledně jejího zdravotního stavu. „Normálně se musím tady pochválit. Jsem ráda, že jsem přibrala +5 kg. Konečně. Ani nevíte, jakou mi to udělalo radost, když jsem se zvážila a viděla tam 55 kg,“ vzkázala.

Začínám se opět cítit skvěle ve svém těle. Opět musím potvrdit, že všechno, je to o naší hlavě a jak to máme nastavené,“ dodala a sdílela snímek v plavkách. „Vypadáte dobře. Jen tak dál držím, ti pěsti,“ podpořili sledující sympatickou blondýnku, která je od plastiky prsou a zvětšení rtů neustálým terčem kritiky.

Až na ty nehezky udělaná prsa. Super…škoda, nevím, kdo vám je dělal, ale za mě nepovedené,“ neodpustili si někteří. Důležité ovšem je, že se Natália cítí mnohem lépe a má velkou oporu v partnerovi.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Escape: Love story nemusí být vždy pohádka. Nový reality seriál ukáže odvrácenou stranu lásky Reality show

Escape: Love story nemusí být vždy pohádka. Nový reality seriál ukáže odvrácenou stranu lásky

Radko z Růže vysvětluje rozchod: Spal s muži, i se mnou, tvrdí slovenský zpěvák Reality show

Radko z Růže vysvětluje rozchod: Spal s muži, i se mnou, tvrdí slovenský zpěvák

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother Reality show

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit Reality show

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu Reality show

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká