Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natalia ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera

Reality show Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natalia ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera
Více

Všichni si jistě pamatují půvabnou blondýnku Natalii Mykytenko (25) z reality show Svatba na první pohled. Tam si vyzkoušela, jaké je to být na oko vdanou paní, ale bohužel „manželství“ s partnerem Františkem (39) nevydrželo. Podobně na tom byl s láskou i truhlář Adam Raiter, který pár měsíců randil s bývalou modelkou Agátou Hanychovou (37) a od té doby nemohl natrefit na tu pravou. V současné době jsou Adam Raiter i Natália Mykytenko šťastně zamilovaní. S kým randí?

Natalia Mykytenko – Svatba na první pohled

Sympatická blondýnka Natalia Mykytenko se zúčastnila reality show Svatba na první pohled v roce 2020, kde si měla najít lásku svého života. Tým odborníků jí přidělil staršího partnera Františka, se kterým nejdříve odcestovala na svatební cestu a následně spolu zkoušeli žít v jedné domácnosti. Bohužel experiment v případě Natálie a Františka nevyšel.

I přesto, že na konci pořadu řekli, že to spolu zkusí, tak jejich láska skončila dřív, než vůbec začala. Po skončení reality show si nechala Natalia zvětšit ňadra na velikost čtyři. Krátce na to začala randit z komunálním politikem z Mostu Markem Hrvolem. Jejich vztah ale neměl dlouhého trvání. Zubní sestřička a politik spolu randili čtvrt roku a následoval rozchod, jehož důvodem měl být velký mediální tlak.

CelebrityČeský slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem

Český slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem

V současné době je ale všechno jinak. Natalia je zamilovaná až po uši. Není tomu tak dávno, kdy sdílela na svém Instagramu snímek s pohledným mužem. Zarostlý vousáč reality show hvězdičku líbá na tvář a nevypadá to, že by to byl jen kamarád. Redakce VipStar.cz se obrátila na Mykytenko s dotazem, jestli se jedná o jejího nového partnera. „Ano, je to tak,“ potvrdila stručně.

Adam Raiter – Survivor

Adam Raiter se proslavil jako jeden z krátkodobých partnerů Agáty Hanychové. Od té doby se zúčastnil drsné reality show Sruvivor, ale lásku stále nemohl najít. „Nikdy bych nevěřil, jak může být těžké nemoct přiznat , že máš někoho rád, protože nevíš, jak to dopadne. Nejsem žádný věštec, abych věděl, co bude, ale co vím je, že tohle MÍT RÁD se dostalo do místa, kde už nejde dál říkat, že nikdo takový není,“ rozepsal se láskyplně na svém Instagramu Adam.

Jeho novou vyvolenou je krásná herečka Radka Pavlovčinová, která stála za rozpadem manželství herce Miroslava Etzlera a herečky Vilmy Cibulkové. „Ptali se jestli nějaká je a taky, jaká by měla být. Já říkal, že to poznáš, že to musí být prostě ta ona. A tady je, zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, PALIČATÁ. Ta, co má v životě jasný cíl a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její,“ rozněžnil se Adam.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother Reality show

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit Reality show

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu Reality show

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím Reality show

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař Reality show

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař