Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natálie ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera

Celebrity Hvězdičky hlásí zamilovanost: Natálie ze Svateb září, ex Hanychové randí s herečkou, která rozvedla Etzlera
Více

Všichni si jistě pamatují půvabnou blondýnku Natálii Mykytenko (25) z reality show Svatba na první pohled. Tam si vyzkoušela, jaké je to být na oko vdanou paní, ale bohužel „manželství“ s partnerem Františkem (39) nevydrželo. Podobně na tom byl s láskou i truhlář Adam Raiter, který pár měsíců randil s bývalou modelkou Agátou Hanychovou (37) a od té doby nemohl natrefit na tu pravou. V současné době jsou Adam Raiter i Natália Mykytenko šťastně zamilovaní. S kým randí?

Natália Mykytenko – Svatba na první pohled

Sympatická blondýnka Natália Mykytenko se zúčastnila reality show Svatba na první pohled v roce 2020, kde si měla najít lásku svého života. Tým odborníků jí přidělil staršího partnera Františka, se kterým nejdříve odcestovala na svatební cestu a následně spolu zkoušeli žít v jedné domácnosti. Bohužel experiment v případě Natálie a Františka nevyšel.

I přesto, že na konci pořadu řekli, že to spolu zkusí, tak jejich láska skončila dřív, než vůbec začala. Po skončení reality show si nechala Natálie zvětšit ňadra na velikost čtyři. Krátce na to začala randit z komunálním politikem z Mostu Markem Hrvolem. Jejich vztah ale neměl dlouhého trvání. Zubní sestřička a politik spolu randili čtvrt roku a následoval rozchod, jehož důvodem měl být velký mediální tlak.

CelebrityČeský slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem

Český slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem

V současné době je ale všechno jinak. Natálie je zamilovaná až po uši. Není tomu tak dávno, kdy sdílela na svém Instagramu snímek s pohledným mužem. Zarostlý vousáč reality show hvězdičku líbá na tvář a nevypadá to, že by to byl jen kamarád. Redkace VipStar.cz se obrátila na Natálii s dotazem, jestli se jedná o jejího nového partnera. „Ano, je to tak,“ potvrdila stručně Mykytenko.

Adam Raiter – Survivor

Adam Raiter se proslavil jako jeden z krátkodobých partnerů Agáty Hanychové. Od té doby se zúčastnil drsné reality show Sruvivor, ale lásku stále nemohl najít. „Nikdy bych nevěřil, jak může být těžké nemoct přiznat , že máš někoho rád, protože nevíš, jak to dopadne. Nejsem žádný věštec, abych věděl, co bude, ale co vím je, že tohle MÍT RÁD se dostalo do místa, kde už nejde dál říkat, že nikdo takový není,“ rozepsal se láskyplně na svém Instagramu Adam.

Jeho novou vyvolenou je krásná herečka Radka Pavlovičová, která stála za rozpadem manželství herce Miroslava Etzlera a herečky Vilmy Cibulkové. „Ptali se jestli nějaká je a taky, jaká by měla být. Já říkal, že to poznáš, že to musí být prostě ta ona. A tady je, zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, PALIČATÁ. Ta, co má v životě jasný cíl a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její,“ rozněžnil se Adam.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Milionový rozvod slavných herců: Ivan Trojan bude muset manželce Kláře zaplatit pořádnou pálku Celebrity

Milionový rozvod slavných herců: Ivan Trojan bude muset manželce Kláře zaplatit pořádnou pálku

Andělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek Celebrity

Andělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou zamilovaní jako puberťáci: Letmé doteky a polibky nešly přehlédnout Celebrity

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou zamilovaní jako puberťáci: Letmé doteky a polibky nešly přehlédnout