Sergei Barracuda prolomil hradbu mlčení: Podávám žalobu, Kuběnka nebude na mně parazitovat, řekl

InfluStar Sergei Barracuda prolomil hradbu mlčení: Podávám žalobu, Kuběnka nebude na mně parazitovat, řekl
Více

Celý český internet poslední dva dny neřeší nic jiného než údajnou aférku mezi kontroverzním influencerem Tadeášem Kuběnkou (20) a ostravským rapperem Sergeiem Barracudou (33). Zatímco vítěz Like House 2 se nebojí o celé kauze otevřeně a dopodrobna mluvit, tak Sergei dlouhou dobu mlčel. Nyní přišel s vyjádřením, ve kterém tvrdí, že sice podává žalobu, ale aférku mezi ním a Tadeášem nepopřel.

Všechny sociální sítě napříč českým internetem jsou zaplavené kauzou románku Sergeie Barracudy a Tadeáše Kuběnky. Na úplném začátku se začaly převážně na TikToku šířit videa o tom, že zanedlouho praskne něco velkého na dvě veřejně známé osobnosti. Celou situaci ve svém podcastu nastínil také youtuber VladaVideos.

Toho rappera znají všichni, kteří se dívají na tenhle podcast. Jednomu influencerovi vykouřil p*ro,“ řekl Vláďa, ale nejmenoval ani jednoho z nich. Na konci videa je ale společný snímek Tadeáše a Sergeie.

Videa a spekulace se začaly okamžitou rychlostí šířit po sociálních sítích. „Stalo se to po Majálesu. Už je to nějaký čas. Já jsem to věděla celou dobu,“ vyjádřila se ke kauze reality show hvězdička Eva Feuereislová.

Kuběnka: Pokud ti sakuju p*ro, tak aspoň pozdrav

O několik hodin později se k aférce vyjádřil samotný Tadeáš. „V Ostravě je jedno takové fitko a vím, že do toho fitka chodí jeden heterosexuální interpret, se kterým jsem si zažil to svoje,“ řekl Tadeáš na stories. „Já neříkám, že jsem nejslušnější člověk, ale pokud ti sakuju p*ro, tak tvoje povinnost je mě aspoň pozdravit, když mě potkáš ve fitku,“ pokračuje.

Já si tam jedu bomby na páse a přijde mi zpráva, že se mám kouknout na schody. A tam on. Ten heterosexuální interpret, který si hrál s famfulínem mým,“ dodal.

InfluStarRománek mezi Tadeášem Kuběnkou a Sergeiem Barracudou? Hrál si s mým famfulínem, říká influencer

Románek mezi Tadeášem Kuběnkou a Sergeiem Barracudou? Hrál si s mým famfulínem, říká influencer

Barracuda: Podávám žalobu

Sergei v jednom ze svých songů rapuje o lásce k mužům. „Začínám se cítit jako Freddie Mercury, p*ča mě už nudí asi začnu p*chat kluky,“ zní část textu. Ostravský rapper na Instagramu napsal, že se vyjádří a následně si dal den na rozmyšlenou. „No stress. Vstávám a jdu na vyjádření. Nechtěl jsem to dělat, ale protože to je ubohé,“ napsal.

Dle svých slov se radil s právníkem a podává žalobu. „Omlouvám se za odmlku. Musel jsem se poradit s právníkem co a jak. Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude,“ prohlásil ve videu naštvaně.

Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké ‚deep faky‘ nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně,“ dodal Barracuda, který ale románek s Kuběnkou nevyvrátil.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel InfluStar

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa InfluStar

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa