Kotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal

InfluStar Kotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal
Více

Minulý víkend proběhl pátý galavečer organizace Clash of the Stars, který přinesl překvapující vítězství i bojovnou atmosféru. Ta panovala nejenom mezi účastníky zápasu, ale dle všeho také mezi obecenstvem. Podle influencera Tadeáše Kuběnky (20) měl Jaroslav Kotlár slovně napadnou jeho matku, když obsadil místa, která mu nenáležela. Redakce VipStar.cz oslovila Kotlára, který je známý pod přezdívkou Kotlár Security. Ten má na celou situaci trochu jiný pohled.

Kotlár tam přišel s nějakou holkou a sedli na místa mé sestřenice a kamarádky před moji mámu. A máma mu slušně poklepala na záda s tím, že tam nemá co dělat, protože to nejsou jeho místa,“ řekl influencer Tadeáš Kuběnka VipStar.cz po víkendovém galavečeru Clash of the Stars, který se uskutečnil v O2 Universu.

No a on si sundal ty svoje brýle a začal po mámě sprostě řvát, že asi neví, kdo je. Pak pokračoval tím, že je šéf celé security tady,“ pokračoval naštvaný Kuběnka, který si ale jinak celý večer náramně užil. Jako zápasník si střihl premiéru a hned vyhrál nad soupeřem tiktokerem Danielem Holomkem.

Říkal, že on si sedne, kam chce. Pak tam přišel můj nevlastní táta a řekl mu, že tam opravdu nemá co dělat. Tak se Kotlár sebral a šel,“ dodal Kuběnka, který naštvaně sdílel sérii stories z celé nepříjemné situace na Instagramu.

ExkluzivněDrama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Drama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Ta ženská byla drzá a arogantní!

Redakce VipStar.cz kontaktovala Jaroslava Kotlára s prosbou o vyjádření. „K žádnému incidentu nedošlo. Tam šlo jen o to, že jsem si přišel ke kleci sednout. Chtěl jsem jen vidět zápas. Za sebou jsem slyšel ženskou, která na mě křičela arogantním způsobem, abych se sebral a vypadnul. Že ji nezajímá, kdo jsem a nebudu tam sedět,“ řekl Jarda Kotlár VipStar.cz.

„Napadala mě slovně. Já ji odpálkoval, zvedl jsem se a odešel jsem. Vůbec jsem nevěděl, co je to za ženskou, ale byla strašně drzá a arogantní. Vůbec nic špatného se nedělo. Nic se nestalo. Je smutné to, že lidé se neumí chovat a nemají úctu ani pokoru a hned automaticky útočí,“ popisuje situaci z opačného úhlu pohledu.

ZahraničíPři děsivé nehodě na motorce zemřel Treat Williams: Berger z Formanových Vlasů nebo pohledný doktor z Everwoodu

Při děsivé nehodě na motorce zemřel Treat Williams: Berger z Formanových Vlasů nebo pohledný doktor z Everwoodu

Následně influencer známý pod přezdívkou Kotlár Security doplnil, že rozhodně není na lidi kolem sebe agresivní. „Kdyby mi někdo řekl, že jsem mu zasedl místo, tak bych se zvedl a slušně se mu omluvil a opustil bych to místo. Tohle, že mě tam začne hned někdo napadat, urážet a hlavně na mě křičet, to mi přišlo moc a přes čáru. Zvedl jsem se a šel pryč tím to pro mě hasne,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst InfluStar

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě InfluStar

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance InfluStar

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance