Satnady se po koncertu probudila na psychiatrii: Nahá a přivázaná k posteli v místnosti bez kliky

InfluStar Satnady se po koncertu probudila na psychiatrii: Nahá a přivázaná k posteli v místnosti bez kliky
Více

Influencerka a tiktokerka Anastázie Chomičová (20) alias Satnady se po úterním koncertě probudila v psychiatrické léčebně. O šokující příběh se podělila se svými sledujícími následující den na sociálních sítích. Satnady tvrdí, že ji patrně někdo musel zdrogovat. Od určité chvíle si totiž nic nepamatuje. Vzbudila se na nemocničním lůžku nahá, přivázaná k posteli a nemohla si dojít ani na toaletu.

Satnady si hlavně mladší publikum pamatuje z reality show Like House 2 nebo Clash of the Stars. Vlastním jménem Anastázie Chomičová sice nevyhrála, ale nesmazatelně se zapsala do historie této bizarní show plné influencerů. Satnady se nyní na Instagramu svěřila s otřesným zážitkem, který se jí stal v úterý večer. Šla si užít koncert a místo toho dle jejich slov Satnady někdo něco hodil do pití, protože od určité chvíle si absolutně nic nepamatuje a probudila se až v psychiatrické léčebně.

Řekli mi, že jsem byla zfetovaná, když mě přivezli. Já ale drogy neberu a nikdy jsem žádné neměla. Jsem někde na Bulovce, je osm ráno a teď mě pustili. Mám zlomený nos, otřes mozku a všude modřiny,“ popsala hrůzostrašný zážitek na Instagramu.

ProměnaVelká proměna Terezy Ramby: Dlouhým vlasům dala sbohem a ostříhala se na kluka

Velká proměna Terezy Ramby: Dlouhým vlasům dala sbohem a ostříhala se na kluka

Byla jsem nahá a připoutaná k posteli

Influencerka si pamatuje jen část večera a následně má tmu. „Nemám ani kocovinu, skoro jsem nepila. Pak si nic nepamatuju. Probudila jsem se ve čtyři ráno v místnosti, kde nebyla ani klika u dveří. Byla jsem nahá, měla jsem ruce a nohy připoutané k posteli,“ pokračuje s tím, že v prvních chvílích po probuzení si myslela, že ji někdo unesl.

Já jsem chtěla jít na záchod, ale nemohla jsem. I kdybych se mohla zvednout z postele, nebyla tam klika,“ vypráví. Naštěstí s ní byla na pokoji ještě jedna dáma, která se Satnady snažila celou dobu uklidnit a vysvětlit jí, že se nemusí ničeho bát a není v ohrožení života.

VirálOstré vyřizování účtů v Red Face: Polonahá hvězdička reality show zaútočila na královnu plastik Evu F.

Ostré vyřizování účtů v Red Face: Polonahá hvězdička reality show zaútočila na královnu plastik Evu F.

Z celé situace, ve které se nacházela dostala tiktokerka panickou ataku. Personál ji přišel zkontrolovat až po dlouhých čtyřech hodinách. Na závěr účastnice Clash of the Stars vyzvala všechny mladé lidi na Instagramu, aby si dávali pozor na své pití.

V minulosti Satnady přiznala, že je závislá na alkoholu. „Pojď se společně se mnou zbavit mojí závislosti. To, o čem jsem hodně nemluvila, bylo to, že jsem byla docela alkoholik,“ řekla na Tik Tok videu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst InfluStar

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě InfluStar

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance InfluStar

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance