Slzavé údolí Love Island: Natálie Kočendová konečně upřímně o citech k Davidovi. Vlastní slova ji rozplakala

Love Island Slzavé údolí Love Island: Natálie Kočendová konečně upřímně o citech k Davidovi. Vlastní slova ji rozplakala
Více

Srdíčka z vily Love Island jsou už jen krůček od vysněného finále, ve kterém si vítězný pár odnese 2,5 milionu korun. Situace mezi soutěžícími je ale víc než napjatá a dusno by se dalo krájet. Krátce po svém příchodu se modelka Natálie Kočendová (23) svěřila se slzami v očích, že stále nemůže zapomenout na bývalého partnera Davida Vitáska (21). Lidé neustále spekulují zda spolu tvoří pár nebo ne. Na druhé straně David k překvapení všech míří do vily Love Island.

Účastnice Miss Czech Republic Natálie Kočendová se v Love Island 2022 dala dohromady s Davidem Vitáskem. Málokdo věřil, že tento pár dokáže přežít za branami vily v reálném světě. Proto Natálie s Davidem všechny překvapili, když se před několika měsíci rozhodli, že se sestěhují.

O to bylo pro všechny velkým šokem, když znenadání ohlásili rozchod, o kterém ale fanoušci spekulovali pomalu každý týden. „Tohle byl nejlepší zážitek v mém životě. Z ostrova jsem odlétala s láskou, ale skoro po roce jsem si uvědomila, že každý máme úplně jiný pohled na život. Děkuji za krásné i špatné společné chvíle, posunulo mě to jako člověka zase o kousek dál. Teď už vím, co chci a také vím, že pokud má člověk nějaké nároky a hranice, tak by s nimi neměl pohnout. Žij krásný a šťastný život, takový, jaký si přeješ,“ napsala na svém Instagramu.

Rozchod jim ale lidé moc nevěřili, protože se oba dva bok po boku objevovali na různých akcích, při společných večeřích a podobně. Natálie si ale po celou dobu stála za tím, že pár rozhodně netvoří. „Nevidím důvod, proč bychom se spolu nemohli normálně bavit. Jen proto, že lidé jsou zvyklí se po rozchodu hádat do krve, tak to neznamená, že to takhle musí být v každém případě,“ napsala redakci VipStar.cz modelka na konci července.

RozhovorSimona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Simona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Problémy se objevily už ve vile Love Island 2022

Vztah Davida a Natálie prošel ještě ve vile několika zkouškami. Lidé Davida brali jako nevyzrálého kluka, který se rozhodně nehodí k někomu jako je Natálie. Větší hádka v loňské řadě nastala ve chvíli, kdy Natálie chtěla, aby si s ní David promluvil.

Davídku, už si se všema mluvil. Můžu přijít na řadu jako poslední?“ ptala se Natálie v druhé řadě reality show. Měla po celém dni plné zuby Davidova ignorování. „Naty, narovinu já s tebou asi nechci mluvit,“ odbyl ji David.

Celá situace se natolik vyhrotila, že se Natálie rozplakala. „Začíná se mi znechucovat,“ řekl David před rokem. Dusno by se dalo ve vile tehdy krájet. Natálie to nakonec nevydržela a ronila jednu slzu za druhou.

TV NovaVelký návrt show Big Brother: Výherce si pohorší o víc než 7 milionů, hru budou ovládat diváci

Velký návrt show Big Brother: Výherce si pohorší o víc než 7 milionů, hru budou ovládat diváci

Kočendová: O Davidovi se mi zdá!

Natálie Kočendová se objevila jako bombshell v letošní řadě Love Islandu. Novou lásku se jí ale nepodařilo najít a nyní je už jasné proč. Natálie se ve vile otevřela a dala průchod emocím. „Prostě kamkoliv jdeme, cokoliv děláme,“ rozpovídala se Natálie se slzami v očích Venis, která si všimla, že něco není s Natálií v pořádku.

Něco mě trápí. Pořád se mi o něm zdá. Teď v sobotu bychom měli oficiálně první výročí. Vidím nás s Davidem. Trochu to na mě padá. Ale stalo se, čas nevrátíš,“ promluvila Natálie upřímně o citech, které stále chová k Davidovi.

Potřebovalo by to hodně práce. Myslím si, že jsme oba udělali chyby. Získat si důvěru zpátky, je moc náročné,“ řekla modelka a jasně tak naznačila, že si vzájemně oba dva ublížili. Ani David nemá evidentně vyřešený vztah směrem k Natálii. Na svých sociálních sítích totiž avizoval, že se chystá do vily Love Island. Jak tohle nakonec dopadne?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem