Startuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem

Celebrity Startuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem
Více

Oblíbená reality show Love Island 2, ve které deset finalistů bude hledat lásku svého života, startuje 19. září večer na Voyo a o den později na TV Nova. Pod dohledem televizních kamer budou bojovat o pohádkovou výhru modelky, studentky, holič, kopie Seleny Gomez (30) nebo nesmělý zajíček.

Druhá série zamilované reality show Love Island je tady. Mezi deseti soutěžícími je jednadvacetiletá modelka Hana z Ostravy. Patří mezi dominantní typy, které potřebují neustálou pozornost, náklonnost a dynamické podněty. V životě by ráda našla opravdového chlapa, který by nedopustil, aby jejich vztah sklouzl do stereotypu a nudy. Navíc je přezdívaná jako česká Selena Gomez.

Lásku se bude snažit najít na ostrově Gran Canaria také blonďatý David. Je mu dvacet let a živí se jako zdravotní bratr z Vyškova. Nebere se příliš vážně a svou přitažlivost a atraktivitu si příliš nepřipouští. Musí být na pozoru před ženami, které by chtěly zneužít jeho srdečnosti a naivity.

David působí jako plachý chlapec s dobrým srdcem. Tak uvidíme, jestli v Love Islandu najde tu skutečnou lásku nebo podlehne jen chvilkovému románku. Pod dohledem televizních kamer, jsou modelky, studentky, holič nebo ajťák. Ve vile plné intrik stráví soutěžící dva měsíce.

CelebrityVeronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Loňskými vítězi se stali Martin a Laura, kteří si z vily na Kanárských ostrovech odvezli dva miliony korun. Reality show odstartuje 19. září večer na Voyo a o den později na TV Nova.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce Celebrity

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji Celebrity

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény Celebrity

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény