Startuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem

Love Island Startuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem
Více

Oblíbená reality show Love Island 2, ve které deset finalistů bude hledat lásku svého života, startuje 19. září večer na Voyo a o den později na TV Nova. Pod dohledem televizních kamer budou bojovat o pohádkovou výhru modelky, studentky, holič, kopie Seleny Gomez (30) nebo nesmělý zajíček.

Druhá série zamilované reality show Love Island je tady. Mezi deseti soutěžícími je jednadvacetiletá modelka Hana z Ostravy. Patří mezi dominantní typy, které potřebují neustálou pozornost, náklonnost a dynamické podněty. V životě by ráda našla opravdového chlapa, který by nedopustil, aby jejich vztah sklouzl do stereotypu a nudy. Navíc je přezdívaná jako česká Selena Gomez.

Lásku se bude snažit najít na ostrově Gran Canaria také blonďatý David. Je mu dvacet let a živí se jako zdravotní bratr z Vyškova. Nebere se příliš vážně a svou přitažlivost a atraktivitu si příliš nepřipouští. Musí být na pozoru před ženami, které by chtěly zneužít jeho srdečnosti a naivity.

David působí jako plachý chlapec s dobrým srdcem. Tak uvidíme, jestli v Love Islandu najde tu skutečnou lásku nebo podlehne jen chvilkovému románku. Pod dohledem televizních kamer, jsou modelky, studentky, holič nebo ajťák. Ve vile plné intrik stráví soutěžící dva měsíce.

CelebrityVeronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Loňskými vítězi se stali Martin a Laura, kteří si z vily na Kanárských ostrovech odvezli dva miliony korun. Reality show odstartuje 19. září večer na Voyo a o den později na TV Nova.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Natálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš Love Island

Natálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš

Natálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé Love Island

Natálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé

Nikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec Love Island

Nikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec