Velká proměna Terezy Ramby: Dlouhým vlasům dala sbohem a ostříhala se na kluka

Proměna Velká proměna Terezy Ramby: Dlouhým vlasům dala sbohem a ostříhala se na kluka
Více

Oblíbená herečka Tereza Ramba (33) udělala razantní krok a ostříhala si svoji bujnou hřívu. Fanoušci a sledující si Terezu pamatují jako dlouhovlasou brunetku. Tomu je však nyní konec. Dvojnásobná maminka se na Instagramu pochlubila sestřihem na kluka a podle lidí jí to hrozně sluší.

Tereza Ramba patří mezi nejlepší české herečky současnosti a kvůli roli je prakticky schopná udělat cokoliv. Nyní dokonce shodila své dlouhé hnědé vlasy. Herečka má typ obličeje, kterému sluší úplně všechno i sestřih na kluka. O velké proměně informovala na Instagramu.

Dvojnásobná maminka a umělkyně dotočila film Zápisník alkoholičky a něco málo sdílela na sítích. Už z názvu je poznat, že nepůjde o žádnou komedii, ale o náročnou roli, se kterou si Tereza jistě dobře poradila. Na jednom ze záběrů je vidět, že má Tereza vyholený kus hlavy a dle všeho se nejednalo o paruku.

Už nějaký čas mám strašně krátký vlasy. Trochu jsme to v Zápisníku alkoholičky rozjeli… Pořád to vydejchávám. Ten film,“ napsala. „Vám sluší Terezo všechno,“ píší lidé do komentářů. „Terezo, jste pro mě top českých hereček. Spoustu filmů z našich luhů a hájů mám ráda právě kvůli vám,“ rozplývají se další.

CelebrityAgáta Hanychová předvedla hubenou postavičku do plavek a spokojený houf dětí

Agáta Hanychová předvedla hubenou postavičku do plavek a spokojený houf dětí

Tereza Ramba září štěstím

Tereza prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. V roce 2019 se provdala po tříletém vztahu za tanečníka a umělce Matyáše Rambu. Postupem času se narodil chlapeček Mikoláš Ramba a později holčička Míra Ramba.

Herečka je známá tím, že se ve filmech nepříliš ráda svléká a po jedné filmové zkušenosti ji před kamerou neviděl nikdo nahou 15 let. „Patnáct let jsem říkala, že se nesvlékám, protože mě štvalo, že v mém prvním filmu něco trošku bylo a furt to na mě vytahovali. Patnáct let, rok co rok. A pak zavolal Honza Svěrák, že má skvělý scénář. Říkal: skvěle bys to hrála, ale je tam hodně nahato, furt,“ řekla v rozhovoru v březnu 2023 pro iDnes.cz. Ramba se totiž po dlouhých 15 letech svlékla ve filmu režiséra Jana Svěráka Betlémské světlo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří Proměna

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé Proměna

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé

Kulturistka Věra Mikulcová ukázala fotky staré 23 let: Něžná hnědovláska s uhrančivým pohledem, píší lidé Proměna

Kulturistka Věra Mikulcová ukázala fotky staré 23 let: Něžná hnědovláska s uhrančivým pohledem, píší lidé