Ostré vyřizování účtů v Red Face: Polonahá hvězdička reality show zaútočila na královnu plastik Evu F.

Virál Ostré vyřizování účtů v Red Face: Polonahá hvězdička reality show zaútočila na královnu plastik Evu F.
Více

Konečně proběhl dlouho očekávaný galavečer Red Face, který se musel poprat s velkými problémy. Původní fackovaná se změnila na zápasy influencerů a MMA zápasníků. Během večera se v publiku odehrála poměrně dost vyostřená scéna mezi hvězdičkou reality show Silvií Řehákovou (31) a královnou plastik Evou Feuereislovou (33). Rozdají si to snad dámy v dalším zápase?

Minulý víkend v sobotu proběhl galavečer Red Face, který prošel značnou proměnou, aby se mohl vůbec uskutečnit. Zatímco MMA zápasníci a influenceři se bili v kleci, tak nechybělo málo a rvačka se strhla i v obecenstvu. Nabitý večer zápasy si totiž nenechala ujít kontroverzní influencerka a královna plastik Eva Feuereislová, která seděla u stolu s partou přátel.

V jednu chvíli se v blízkosti Feuereislové objevila reality show hvězdička Silvie Řeháková, kterou si lidé mohou pamatovat z show Hledá se táta a máma. Redakce VipStar.cz má k dispozici videa, na kterých je zachycený celý vyhrocený okamžik. Blonďatá Silvie na galavečer dorazila velmi spoře oděná. Na sobě měla černou krátkou sukni a extravagantní top. Ani to jí ale nezabránilo v tom, aby Evu vyzvala na souboj nejlépe hned.

InfluStarKdo je bývalý partner influencerky Míny? Několik pokusů o sebevraždu, Bohnice a škemrání o peníze

Kdo je bývalý partner influencerky Míny? Několik pokusů o sebevraždu, Bohnice a škemrání o peníze

Silvie napadla Evu F.

Pojď, pojď,“ pobízí Silvie Evu na videu, které má redakce k dispozici. Situace došla až tak daleko, že se blonďatá Silvie po Evě ohnala. Po celou dobu ovšem královna plastik sedí v klidu a od Silvie se nechce nechat vyprovokovat. „Tohle já nemám zapotřebí. Chápeš to,“ křičí na Řehákovou.

Ostrý střet dvou dam neušel ani promotérovi Red Face Freescootovi. Ten se snažil celou věc uklidnit, ale ani jedna ho nebrala příliš v potaz. Nakonec mezi Evou a Silvií proběhla pouze slovní přestřelka a tentokrát se to obešlo bez větších problémů.

Silvie měla místo s pánem na tribuně a šla mě tam vyloženě k tomu stolu vyprovokovat. Znám ji několik let a snažím se jí vyhýbat. Je zlá a zoufalá osoba,“ odpověděla Eva, která probírá svět celebrit na svém HeroHero. Redakce VipStar.cz kontaktovala i Silvii, ale ta se do vydání článku nevyjádřila.

CelebrityHvězda SuperStar Šárka Vaňková je opět zamilovaná: Z dvacetiletého přátelství se vyklubala láska jako trám

Hvězda SuperStar Šárka Vaňková je opět zamilovaná: Z dvacetiletého přátelství se vyklubala láska jako trám

Kdo je Silvie Řeháková?

Silvie Řeháková se v mládí na vysoké úrovni věnovala sportovnímu aerobiku, ale postupem času se začala ukazovat v různých reality show. V roce 2013 se hlásila do VyVolených, ale bohužel se nedostala do užšího výběru. V roce 2016 se dostala do výběru Miss Aerobik, ale musela odstoupit poté, co vyšlo najevo, že se určitou část života živila jako pornoherečka.

V roce 2017 se přihlásila do reality show pro zamilované Hledá se táta a máma a za své chování před kamerami sklidila tehdy od lidí velkou kritiku. Téhož roku se o Silvii ještě mluvilo v souvislosti s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou, se kterým měla mít údajně chvilkový poměr.

Po všemožných eskapádách se Silvie stáhla z veřejného života a porodila krásnou dceru Sofii Nellu a zdálo se, že se uklidnila. Jak ale ukázalo minulou sobotu, není tomu úplně tak. Vyzve snad Evu jako soupeřku do dalšího kola?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé Virál

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý Virál

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka Virál

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej? Virál

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska Virál

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu Virál

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu