Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse

Instagram Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse
Více

Influencerka a playmate Denise Ayverdi (35) zatím v lásce neměla štěstí na toho pravého. Před několika lety randila s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37). V roce 2020 se chvíli objevovala po boku hokejisty Zdeňka Bahenského (37) a podle sociálních sítí byl jejím posledním partnerem neznámý urostlý blonďák. Od té doby muže ze svého Instagramu vynechala. To se ale změnilo před pár týdny, kdy sympatická Denise začala nenápadně přidávat stories s Marcusem Revoltou (33).

Denise Ayverdi je půvabná černovláska, která se proslavila vztahem s MMA bijcem Karlosem Vémolou. Jejich láska ale nevydržela. Zápasník dal přednost své současné manželce Lele Ceterové před Ayverdi. Playmate, kterou na sociálních sítích sleduje 90 tisíc lidí, se chvíli objevovala po boku bývalého partnera Taťány Makarenko Zdeňka Bahenského.

Krátký flirt však v lásku nepřerostl. Denise neměla v posledních letech na muže úplně štěstí. Po delší době se na sociálních sítích pochlubila několika snímky s tajemným urostlým blonďákem. „Náš první společný Valentýn a můj vůbec první Valentýn, který jsem slavila. Ve dvou je ten svět mnohem krásnější,“ psala v příspěvku z roku 2020.

Od té doby se ale pan záhadný už na profilu playmate neobjevil. Dlouhou dobu to působilo, že si Denise buď natolik chrání soukromí nebo zanevřela na muže. V posledních několika týdnech si ale nejenom sledující všimli, že se v krátkých stories půvabné Denise čím dál tím víc objevuje kontroverzní Marcus Revolta.

Reality showHvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Nový pár českého Instagramu?

Marcus Revolta alias Mára z Krnova je bývalý rapper, který se nyní prezentuje jako byznysmen, motivátor a influencer. Před několika dny Denise sdílela stories, které působilo jako společenská událost a nenápadně se v záběru objevil právě Marcus. Sledující si toho samozřejmě všimli a začali spekulovat.

Naznačuje tady někdo, že randí s Revoltou,“ ptají se lidé v diskuzích napříč českým internetem. O pár dní později sdílela další stories, na kterém sedí v nějakém baru opět vedle Marcuse. „Snad si někdo nemyslí, že to je tohle náhoda,“ utvrzují se ve svých spekulacích fanoušci. Jak to mezi nimi tedy je?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer Instagram

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru Instagram

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála Instagram

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem Instagram

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se Instagram

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili Instagram

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili