Rozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem

Zahraničí Rozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem
Více

Snad nejsledovanější rozvod tohoto století je u konce. Americká herečka Amber Heard (36) prohrála ostře sledovaný soud s bývalým partnerem hercem Johnny Deppem (59). S verdiktem se ale dlouhou dobu nehodlala smířit. Po šesti letech od vypuknutí vzájemného boje došli k rozhodnutí, které jsou schopné akceptovat obě strany. Podle informací Daily Mail herečka souhlasí, že bývalému manželovi zaplatí 1 milion dolarů (cca 23 milionů korun).

Rozvod herce Johnnyho Deppa a herečky Amber Heard s napětím sledoval celý svět. Po letech tahanic a vzájemných obviňování, které vyústily v soud, se oba domluvili na urovnání vzájemné žaloby za pomluvu. Podle informací zahraničního webu Daily Mail zaplatí americká herečka bývalému manželovi 1 milion dolarů.

Rozvod Amber a Johnnyho patřil jednoznačně k nejsledovanějším událostem roku 2022. Porota obžalovala herečku za pomluvu bývalého manžela, když ho obvinila z domácího násilí. Jakmile soud skončil, bylo Amber soudně nařízeno zaplatit Deppovi 10 milionů dolarů jako odškodné a 5 milionů dolarů (později sníženo na 365 tisíc dolarů).

Zahraničí10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

Ani herec ale neodešel od soudu jen tak. Své bývalé manželce musel zaplatit 2 miliony dolarů. I po skončení soudu se Amber odmítala vzdát. Ještě nedávno hovořila o tom, že si najala ostřílené a zkušené právníky Davida L. Axelroda a Jaye Warda Browna, kteří herečku budou zastupovat v odvolání proti verdiktu soudu za pomluvu Johnnyho Deppa.

Pokud jde o ochranu základního práva na svobodu projevu, díváme se na rozhodnutí poroty – abychom parafrázovali slavný citát – nikoli „jako začátek konce, ale pouze konec začátku,“ dušoval se mluvčí Amber v nedávném prohlášení podle Just Jared.

Amber Heard otočila a stáhla se

Už delší dobu se spekulovalo o tom, že prohraná soudní bitva bude pro Amber Heard likvidační. Nejenom, že na ni zanevřel filmový svět, Amber musela také podle webu Hello prodat svoji vilu v poušti. Nakonec si patrně ona a její právníci vše rozmysleli. Amber a Johnny se dokázali dohodnout a celému divadlu je konec.

ZahraničíAmber Heard je na mizině, přesto se chystá do protiútoku: Jaké trumfy vytasila proti Johnnymu Deppovi?

Amber Heard je na mizině, přesto se chystá do protiútoku: Jaké trumfy vytasila proti Johnnymu Deppovi?

Amber se nyní těší, že bude pokračovat ve svém životě, jak plánovala před šesti lety,“ řekl zdroj blízký herečce Daily Mail. „Chce hodit tuto nešťastnou epizodu za hlavu a věnovat se tomu, co v životě miluje. Její kariéra, její rodina,“ dodal.

Toto rozhodnutí jsem učinila poté, co jsem ztratila důvěru v americký právní systém, kde mé nechráněné svědectví sloužilo jako zábava a krmivo pro sociální média,“ řekla k celé situaci Amber, která byla za Deppa vdaná v letech 2015 až 2017.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala