Amber Heard je na mizině, přesto se chystá do protiútoku: Jaké trumfy vytasila proti Johnnymu Deppovi?

Zahraničí Amber Heard je na mizině, přesto se chystá do protiútoku: Jaké trumfy vytasila proti Johnnymu Deppovi?
Více

Amber Heard (36) se po prohraném soudu s exmanželem Johnny Deppem (59) odmítá vzdát. Podle rozsudku musí zaplatil herci 10 milionů dolarů, ale to jí nezabránilo v tom, aby si najala špičkové právníky a dala se do protiútoku. Herečka je ale na mizině, rozprodává majetek a věří, že má stále šanci vyhrát. O znovuzrození kauzy Amber Heard versus Johnny Depp informoval portál Daily Mail a Just Jared.

Americká herečka Amber Heard se odmítá smířit s výsledkem prohraného soudu s exmanželem Johnny Deppem a chystá zahájit protiútok. Právě proto si také najala ostřílené a zkušené právníky Davida L. Axelroda a Jaye Warda Browna, kteří herečku budou zastupovat v odvolání proti verdiktu soudu za pomluvu Johnnyho Deppa.

Pánové právníci jsou jedním z trumfů herečky, která se rozhodla, že bude bojovat až do samotného konce. David L. Axelrod a Jay Ward Brown jsou z právní kanceláře Ballard Spahr a nedávno úspěšně obhajovali The New York Times proti žalobě Sarah Palin pro pomluvu.

„Pokud jde o ochranu základního práva na svobodu projevu, díváme se na rozhodnutí poroty – abychom parafrázovali slavný citát – nikoli „jako začátek konce, ale pouze konec začátku“. Jiný soud zaručuje jiné zastoupení, zvláště když nyní vychází na světlo tolik nových důkazů,“ uvedl mluvčí Amber v prohlášení.

Zahraničí10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

Noví právníci Amber Heard jsou nadšení. „Vítáme příležitost zastupovat paní Heard v této výzvě, protože jde o případ s důležitými důsledky prvního dodatku pro každého Američana,“ nechali se slyšet. „Jsme přesvědčeni, že odvolací soud správně uplatní zákon bez ohledu na popularitu, zruší rozsudek proti paní Heard a znovu potvrdí základní principy svobody projevu,“ doufají.

Amber Heard rozprodává majetek

Pokud si fanoušci, herec Johnny Depp a jeho právní tým mysleli, že Amber se tak lehce vzdá, tak byli na omylu. O herečce se už delší dobu říká, že je sice na mizině, ale to jí nezbránilo vytasit další trumf. Rozprodává svůj majetek, aby mohla zaplatil nákladné právníky. Přitom minulý měsíc oficiálně podala odvolání proti verdiktu k zaplacení 10,4 milionů dolarů.

ZahraničíAmber Heard se po prohraném procesu s Johnny Deppem uklidila do pouště: Jak to vypadá uvnitř haciendy

Amber Heard se po prohraném procesu s Johnny Deppem uklidila do pouště: Jak to vypadá uvnitř haciendy

Herečka prodala svůj dům v Yucca Valley za 1,1 milionu dolarů. Krásnou nemovitost koupila za 570 tisíc dolarů teprve před 3 lety. Dům se nachází v Mohavské poušti a jeho součástí jsou 3 ložnice, 3 koupelny a garáž pro 3 automobily. V zadní části nechybí most, který vede k horskému altánu. V luxusní nemovitosti nechybí ani kuchyň, dřevěné podlahy, masivní nábytek a po celém domě je prostorové ozvučení a klimatizace.

Amber se zkrátka nehodlá vzdát bez boje a na protiútok se bedlivě připravuje. Otázkou zůstává, zda jí to k něčemu bude a neměla by raději šetřit, místo rozhazování statisíců za právníky a rozprodávání majetku, který jí ještě zbyl.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem