Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Survivor Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?
Více

Martina Helis (31) se do povědomí diváků dostala jako účastnice Robinsonova ostrova 2, který se natáčel v roce 2017/2018. Od té doby se stihla vdát, porodit dítě a slušně si rozjet Instagram. Sympatické Robinsonce se podařila „utajit“ plastická operace prsou a před nedávnem se pochlubila profesionálními snímky, na kterých vynikla její vypracovaná postava. Martinu by patrně vůbec nenapadlo, že snímky vzbudí tolik rozbouřených reakcí.

Martina Helis se proslavila v Robinsonově ostrově, kde patřila mezi nejvýraznější osobnosti. Měla dobře našlápnutá na vítězství, ale na pohádkovou výhru nedosáhla. I tak si odnesla spoustu zážitků a cenných rad. V současné době ji na Instagramu sleduje přes 80 tisíc lidí a za pět let od konce reality show se stihla vdát a porodit syna Sebastiana.

Sympatická černovláska nikdy nijak výrazně netíhla k plastické chirurgii, ale po porodu dítěte změnila názor a podstoupila plastickou operaci prsou. „Měla jsem vždy smutné čumáčky a po kojení ještě víc,“ řekla vtipně VipStar.cz.

CelebrityAneta Vignerová se na Instagramu rozplývá láskou ke Kolečkovi: Ten pouhý den po svatbě utekl za Nesvačilovou

Aneta Vignerová se na Instagramu rozplývá láskou ke Kolečkovi: Ten pouhý den po svatbě utekl za Nesvačilovou

„Doktor Juraj Payer mi zase zvednul sebevědomí. Ale jak říkám, jsou hodně přirozené. Žádné balóny, i když neříkám, že se mi to na holkách nelíbí, ale ke mně se to nehodí,“ dodala. Martina se následně podělila o dojmy z operace na sociálních sítích a z výsledku je nadšená.

Před pár dny sdílela snímky od profesionálního fotografa, na kterých je jen v prádle a na snímcích vynikne její perfektně vypracovaná postava. Sledující před Martinou v tomto ohledu smekli, ale našli se i tací, kteří zkritizovali údajnou nadměrnou retuš.

Zbytečná kritika

Ta fotka je dokonalos a těch pár rýpalů neřeš. Je jasné, že fotky od profesionála budou vypadat jinak,“ začali fanoušci hájit fotky Martiny. „Každopádně mi připadá vtipné, že někdo napíše, že si nejsi podobná, když jsi namalovaná. Což bych teda neřekla. Ale každého názor. Jen je to asi tím, že spousta žen, kdyby se odmalovala, tak jsou taky k nepoznání. Moc ti to sluší. Jak s make-upem tak bez něj,“ přidávají se další.

„Vůbec by mě nenapadlo, co jedna fotka rozpoutá za diskuzi. Nemám problém s tím, když se někomu nelíbím. Nemám problém s tím, když někdo napíše svůj názor – pokud je konstruktivní. Pro mě je důležité, že se líbím sama sobě. Tohle focení jsem si fakt užila. Připadala jsem si jako supermodelka,“ rozepsala se hromadně Martina. „Mám ráda přirozenost, ale té tady máme denně dost. Chtěla jsem úplný opak a povedlo se,“ dodala.

Helis během svého působení v drsné reality show byla od začátku přesvědčena o tom, že by druhou sérii měla vyhrát žena. Před soutěží si dokonce Martina vyzkoušela hladovění, aby své tělo připravila na to, co ho čeká na Robinsonově ostrově. Martina se dostala až do samotného finále, ve kterém byla s Terezou Duškovou a Martinem Složilem, který nakonec vyhrál. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš Survivor

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně Survivor

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku Survivor

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku