Robinsonův ostrov 2

Druhá řada reality show Robinsonův ostrov se natáčela na Filipínách, na ostrovech Caramoan a byla vysílána na TV Nova od 5. února 2018 do 30. května 2018. 

Moderátoři 

Moderátorem druhé řady reality show Robinsonův ostrov se stal opět Ondřej Novotný. 

Soutěžící 

Jan “jenda” Vágner

Karel Šimek 

Kateřina “Káťa” Křížová 

Jana “Janina” Bauerová 

Nikol Gremplewská 

Barbora “Bára” Mudrochová 

Jaroslav “Jarda” Brtník 

Ondřej “Ondra” Baumrukr 

Radim Nigrin 

Dominik luks

Pavel “Bizon” Kozák 

Kateřina “Katka” Koubová 

Blanka Otrubová 

Petr Žilev 

Martin Složil 

Miroslav “Mirek” Hotový 

Zina Šímová 

Martina Fialková 

Tereza “Terry” Dušková 

Výherci 

Výhercem druhé řady drsné reality show Robinsonův ostrov se stal tehdy třicetiletý Martin Složil z Prostějova. 

Způsob hlasování 

V první polovině hry bojují kmeny proti sobě. V druhé polovině po sloučení dochází k tomu, že každý z účastníků bojuje sám za sebe. Po vyřazení z kmene byli soutěžící posláni na ostrov vyloučení, z něhož se mohli později zpět dostat do hlavní hry. Jakmile ale soutěžící prohrají souboj na ostrově vyloučení, jdou do hotelu a vrátí se do hry jako členové poroty. Porota se v první sérii účastnila pouze závěrečné kmenové rady, ve druhé sérii všech následných kmenových rad, kdy sbírali cenné informace k nejdůležitějšímu rozhodnutí. Na závěrečné radě, kdy ve hře jsou jen dva nebo tři trosečníci, zvolí vítěze. 

Kontroverze

Nejvýraznějšími osobnostmi druhé řady Robinsonova ostrova se staly jednoznačně Tereza Dušková, Martina Fialková a Nikol Gremplewská. Po skončení soutěže si Nikol nechala chirurgicky zvětšit prsa. Chvíli bylo kolem toho rušno, ale díru do světa svými ňadry bohužel neudělala. Tereza Dušková měla nakročeno k výhře a všichni byli přesvědčeni o tom, že Robinsona nakonec vyhraje. Z naprosto nepochopitelných důvodů ale zcela zkazila závěrečnou řeč a vítězem se tak stal její kolega Martin Složil. Martina Fialková se po skončení soutěže vdala za svého dlouholetého přítele a založili spolu rodinu. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Survivor Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Martina Helis (31) se do povědomí diváků dostala jako účastnice Robinsonova ostrova 2, který se natáčel v roce 2017/2018. Od té doby se stihla vdát, porodit dítě a slušně si rozjet Instagram. Sympatické Robinsonce se podařila "utajit" plastická operace prsou a před nedávnem se pochlubila profesionálními snímky,...