Martina Helis

Martina Helis, rozená Fialková, se narodila v roce 1991 a do povědomí lidí se dostala díky drsné reality show TV Nova Robinsonův ostrov 2.

Od začátku soutěže byla přesvědčena o tom, že by druhou sérii měla vyhrát žena. Před soutěží si dokonce Martina vyzkoušela hladovění, aby své tělo připravila na to, co ho čeká na drsném Robinsonově ostrově. Martina se dostala až do samotného finále, ve kterém byla s Terezou Duškovou a Martinem Složilem, který nakonec vyhrál. 

Osobní život 

Po skončení reality show Robinsonův ostrov si užívala a obrážela s ostatními soutěžícími party. Poté se usadila a v roce 2019 si vzala za manžela svého dlouholetého partnera Jakuba.

S manželem se potkali v roce 2016 v jednom pražském bistru. Žádost o ruku proběhla na Sázavě, kde má chatu, a to těsně poté, co se vrátila z Robinsonova ostrova. Následná svatba se konala na Zámečku v Poddubí. V roce 2021 se jim narodil první potomek syn Sebastian. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Survivor Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Martina Helis (31) se do povědomí diváků dostala jako účastnice Robinsonova ostrova 2, který se natáčel v roce 2017/2018. Od té doby se stihla vdát, porodit dítě a slušně si rozjet Instagram. Sympatické Robinsonce se podařila "utajit" plastická operace prsou a před nedávnem se pochlubila profesionálními snímky,...