Aneta Vignerová se na Instagramu rozplývá láskou ke Kolečkovi: Ten pouhý den po svatbě utekl za Nesvačilovou

Celebrity Aneta Vignerová se na Instagramu rozplývá láskou ke Kolečkovi: Ten pouhý den po svatbě utekl za Nesvačilovou
Více

Scenárista Petr Kolečko (39) se konečně rozhýbal a vybral si. Podle informací deníku Blesk se 14. března na radnici tajně oženil s modelkou Anetou Vignerovou (35). Herečce Denise Nesvačilové (31), která je součástí tohoto milostného trojúhelníku a Kolečko s ní jen pár dní před svatbou byl na Českých lvech, zůstaly jen oči pro pláč. Modelka básní o lásce s Kolečkem na Instagramu, ale skutečnost je poněkud zarážející.

Milostný trojúhelník Petr Kolečko, Aneta Vignerová a Denisa Nesvačilová plní už více než půlrok přední stránky bulvárních plátků. Oblíbený scenárista různě pendloval mezi oběma ženami, dokud nedošlo na razantní rozhodnutí. Dne 14.3. 2023 se podle informací Blesku konala veselka a Aneta se stala právoplatnou ženou Kolečka.

K překvapení všech se tak stalo pouhé dva dny poté, co se Kolečko objevil s pořezanou rukou po boku Denisy Nesvačilové na předávání filmových cen Český lev. Už tam bylo poznat, že vztahy jsou mezi nimi napjaté. Za poraněnou ruku údajně mohla odvážná fotka Anety Vignerové v mobilu scenáristy.

CelebrityDrsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka

Drsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka

Manželé Kolečkovi

Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného,“ rozepsala se po pár dnech Aneta Vignerová na Instagramu.

„Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem,“ dodala. Na první pohled to může vypadat, že milostný trojúhelník je u konce. Pravda bude ale patrně někde jinde.

Den po svatbě úprk za Denisou Nesvačilovou?!

Redakci eXtra.cz se ozval kamarád zrazené herečky Denisy Nesvačilové. „Tohle jen tak nedá. To je zrada na desátou. Bezpečně vím, že nám vyprávěla, že až do pondělí byl Petr s ní. A podle toho, co nám říkala a co vím dnes, tak už asi den od té svatby,“ řekl. 

Skoro se od ní nehnul. Taky dávali pro nejbližší přátele jednu společnou fotku za druhou,“ dodal. Vzhledem k tomu, co se za poslední půlrok mezi všemi třemi aktéry událo, by na tom nebylo zas tak nic podivného. Věděla o tom i šťastně vdaná Aneta? Nemůže si Petr Kolečko vybrat? Točí se milostné kolečko dál?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala