Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Celebrity Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové
Více

Rodinné problémy se na Agátu Hanychovou (38) jenom sypou. Vzhledem k tomu, že dceru Rózu s sebou nemůže brát mimo republiku, tak na krátkou dovolenou do Paříže vyrazila s manželem Mirkem Dopitou (41) a dětmi Miou a Kryšpínem. Vše se ale natolik vyhrotilo, že do domu Hanychové vtrhla policie, protože Jaromír Soukup (54) neměl dle svých slov tušení, kde se nachází jeho dcera. To rozčílilo do běla Veroniku Žilkovou (61) a do celého sporu zatáhla ministra vnitra Víta Rakušana (45).

Agáta Hanychová vyrazila na víkend do Paříže s manželem Mirkem Dopitou a dětmi Kryšpínem a Miou. Malou Rózu nechala doma, protože s ní nemůže vycestovat mimo republiku. To patrně ale netušila, co všechno se během pár dní semele.

Matce mé dcery jsem začal psát a ptát se, kdo se o naši holčičku stará. Bohužel vůbec nereagovala a já déle než 24 hodin netušil, kdo právě odpovídá za její bezpečí. Na radu svého právníka jsem se jeho prostřednictvím obrátil na policii. Ta mě následně informovala, že zjistila, kde se Rozárka nachází, a jede posílat hlídku pro ověření těchto informací,“ ohradil se Jaromír Soukup v rozhovoru pro Blesk.cz, že neměl ani tušení, kde má dceru.

Reality showZapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Do domu Hanychové vtrhla policie

Policie jela zkontrolovat situaci u Hanychové doma, kdy jim otevřela chůva. To rozhořčilo babičku Rózy Veroniku Žilkovou. „A dost! Včera vtrhla policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa. Pane Rakušane, takhle úkolujete policii,“ rozepsala se na Instagramu Žilková.

Není důležitější hledání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě? I s profesionální chůvou,“ pokračovala a zatáhla tak ministra vnitra Víta Rakušana do svých rodinných problémů.

GlosaHerohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Rakušan: Neúkoluju

Netrvalo dlouho a Vít Rakušan se ozval na svých sociálních sítích s odpovědí pro Žilkovou. „Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný. Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat. Policie ví, jaké jsou její povinnosti. Laická veřejnost o tom má pořád zkreslené představy, jak zjišťuju i během svých Debat bez cenzury,“ rozepsal se.

U vás, paní Žilková, vzhledem k tomu, že byl váš exmanžel ministrem zahraničí a obrany, bych očekával větší vhled do kompetencí představitelů vlády. V každém případě vám všem upřímně přeji co nejpoklidnější dořešení všech rodinných sporů,“ dodal.

Soukup si rýpl do Žilkové

Na závěr si Jaromír Soukup neodpustil kopanec do Veroniky Žilkové. „Paní Žilková by se také mohla u pana ministra zasadit o to, aby na Praze 6 byl více kontrolován alkohol a drogy za volantem,“ vzkázal přes Expres a narážel na nedávnou kauzu, kdy měla Agáta během těhotenství řídit pod vlivem. Psali jsme ZDE. Jak tenhle cirkus nakonec skončí?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá