Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Glosa Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila
Více

Sociální sítě jako Facebook nebo Instagram zpřísňují svá pravidla a už dávno neplatí, že si můžete říkat vše, co vás napadne. Právě z toho důvodu většina tvůrců přesedlala na placený obsah Herohero, které se stalo takovým Palermem pro některé české influencery. Podnikatelka Nela Slováková (34) patří mezi ně. Na svém účtu se vysmívala influencerce Dominice Myslivcové (29) zato, jak vypadá. Myslivcová přitom před necelým půlrokem porodila…

Influencerka a královna odvážných modelů Dominika Myslivcová oblékla na letošní 10. ročník Česko-Slovenského plesu 2024 v Obecním domě v Praze rudé šaty s rafinovaným výstřihem z dílny módní návrhářky Kristianny, které doplnila jemným líčením a vyčesaným culíkem.

Já se většinou dívám na to, jaké šaty má ten daný návrhář ve své kolekci a podle toho co se mi líbí, si pak vybírám návrháře, který mi pak vytvoří nové šaty pro nějakou zvláštní příležitost. V posledních letech jsem věrná návrhářce Kristianně, protože se mi její tvorba líbí a vždy vymyslíme něco skvělého,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

CelebrityOndřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Je fajn být sexy, ale nic se nemá přehánět

Rudé dlouhé šaty byly sice odvážnější, ale nepůsobily vulgárním dojmem a Dominice perfektně padly. „Určitě bych si nevzala něco extra odhaleného. Je fajn být sexy, ale na ten ples se to úplně nehodí. Je důležité vždy zachovat eleganci,“ pokračovala Dominika, která outfit zvolila přesně dle svých slov.

Na Česko-Slovenský ples zavítala po boku svého partnera Zdeňka a večer si užívala plnými doušky a také prozradila, jaké nejdražší šaty kdy vynesla. „Myslím, že to byly šaty právě Kristianny a tuším, že ta cena byla okolo sto tisíc,“ doplnila.

RozhovorAdam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Herohero Palermo českých influencerů

Sociální sítě jako Facebook nebo Instagram jsou čím dál tím striktnější. To se samozřejmě nelíbí uživatelům, kteří jsou častokrát banováni za nevhodný obsah, nahotu, šikanu a podobně. Instagram ani Facebook už dávno nejsou místem, kde si můžete říkat všechno, co chcete. A to se samozřejmě hlavně influencerům přestává líbit, protože každý ban nebo omezení jim snižuje dosahy.

Spoustu z nich za nevhodný obsah dostává tzv. shadowban – částečný zákaz, kdy uživatel není ze systému zcela vykázán, ale dosah jeho činnosti je výrazně omezen a jeho aktivita je výrazně skryta.

Proto se většina tvůrců s kontroverznějšími názory nebo tématy přesouvá na Herohero. Někteří čeští influenceři ale pojali svoje Herohero jako takové Palermo. Každý uživatel si může a nemusí zakoupit váš obsah a vy nejste nijak limitování nebo postihování tím, co říkáte a o kom to říkáte.

CelebrityObrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zatímco ostatní sociální sítě vám smažou příspěvky, u kterých mají podezření z šikany, na Herohero se nic nestane. Tam podobné „zákony“ neplatí. Toho koneckonců využila i podnikatelka Nela Slováková, která si vzala na paškál právě Dominiku Myslivcovou a její šaty, které vynesla na Česko-Slovenský ples.

Nela na svém účtu na Herohero, kde má přes 400 odběratelů porovnávala dvě fotky Myslivcové. Na jedné byla Dominika zachycena fotografem při chůzi v nestřeženém okamžiku a na druhé se vyfotila dle svých představ na Instagram. „Tohle je teda síla. Posuň. Realita vs. Instagram, bohužel,“ napsala.

Dominika našla zastání v lidech

Problém byl v tom, že na snímku, který má dle Nely Slovákové ukazovat „realitu“ nevypadala Dominika výrazně jinak. Snímek byl pouze vyfocen z nelichotivého úhlu. Na to upozornili i lidé na sociálních sítích. „Vypadá perfektně, já na té fotce nevidím nic špatného. Jaká realita? Ta realita je super,“ zastávají se lidé Dominiky.

Navíc Myslivcová před zhruba půl rokem teprve porodila. „Já takhle vypadat po porodu, tak si pískám,“ shodují se ženy napříč internetem. Do galerie se můžete podívat na další snímky Dominiky Myslivcové z plesu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý Glosa

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní Glosa

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní