Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Reality show Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother
Více

Znáte je z obrazovek, účastnili se společně i jednotlivě nejrůznějších reality show. Dvě ženy a tři muži, které už jste v obývacím pokoji měli. Díky tomu začali plnit stránky bulváru a víte o nich prakticky vše. Ale víte, jestli umí vařit? Kdo se bude bát, komu to nepůjde a kdo předvede, že vaření je jeho silnou stránkou?

Prostřeno! bude tento týden v nezvyklé sestavě – s hvězdami reality show. K plotně i prostřenému stolu půjdou ti, co už se s diváky o své životy a talenty podělili – Simona Míková, Pitty, Věra Patt, Julián Záhorovský a Karel Frýd. Jako první se k plotně postaví moderátorka rádia Kiss Simona Míková. Ta zkoušela v televizi najít lásku, ale nenašla. Ale našla sama sebe.

Od své účasti v reality show se hodně změnila. Začala pracovat sama na sobě a užívat si života. V kuchyni se umí otáčet, menu připraví světové – chicken strips with green salad, pumpkin soup, chicken tacos a brownies with s’mores. Hosté si u čtení menu budou lámat hlavu, co je co. A zábava bude roztleskávací, Simona vezme hosty na trénink cheerleadingového družstva.

Hvězdičky VyVolených u plotny

Druhý v pořadí se k plotně postaví Pitty. Účastník druhé řady VyVolených se už nevěnuje travesty show, ale má vlastní kosmetický salon. Zaměřuje se především na pánskou kosmetiku a sám vypadá daleko mladší, než ve skutečnosti je. Pitty hosty pozve do bytu, ve kterém žije se svým partnerem. A je to právě partner, kdo doma vaří, ale Pitty se nechce nechat zahanbit, a tak si své menu společně s partnerem natrénuje.

GlosaHerohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Partner bude přítomen i u vaření, ale jen jako poradní hlas, vařit bude Pitty sám. A připraví jídla svých blízkých, když nachystá: lehký italský předkrm s domácím pečivem podle M., domácí cibulovou polévku podle V., špíz s chimichurri omáčkou a přílohou dle chuti podle P. K. a štrúdl s vanilkou a vaječným koňakem podle M. V kuchyni to Pitty nakonec docela zvládne, ale bude mu mírně váznout obsluha a servírování. Hosté se tak musejí připravit i na čekání.

Stačilo málo a začalo hořet

Středeční soutěžní menu nachystá účastnice prvních VyVolených Věra Patt. Mezi její koníčky patří muzika – DJ a zpěv. Má ráda sport, baví ji hokej. Diváci se dozví, jak šel její život po úspěšné reality show dál. Věra žije v malinkaté garsonce v centru Prahy, kterou má naplněnou spoustou relikvií z VyVolených.

Věra si nechala všechno, co s úspěšnou reality show souviselo – kromě županu, podpisových karet, drobných upomínkových předmětů má doma třeba i ubrousky s logem pořadu. Věra sází na odvážné menu, když připraví barevné, zdravé překvapení, babiččinu polévku, Fondue Bourguignonne a domácí omáčky a roládku Helenky Vondráčkové. Věra bude mít co dělat, aby své menu vůbec stihla. Hosté se musejí připravit na spoustu čekání a improvizace. Během hlavního chodu bude málem hořet a na zábavu dorazí host – DJ Uwa, Věřin kamarád.

CelebrityOndřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Jak vaří SuperStar?

Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, finalista pěvecké reality show Julián Záhorovský. Dneska už se neživí jen hudbou, ale pracuje i jako specialista komunikace. Ve volném čase rád jezdí na snowboardu a na inline bruslích. A miluje výlety. A taky se zrovna nedávno přestěhoval do nového domu.

Vlastně je v něm úplně čerstvě, a zažije tak velkou premiéru v kuchyni. Julián sází na devadesátkové menu, když pro své hosty připraví: střela z 90‘, český unikát, 90‘ bombu a pohár vítězů. Julián téma večera hostům prozradil, a tak měli šanci se na něj připravit a dorazit v zajímavých outfitech. Devadesátkových. Věra nepřijde s úsměvem na tváři, přes noc se jí v hlavě rozležel průběh večera a uvědomila si, že se jí dotkly kritické poznámky soupeřů. A nechce si nechat nic líbit…

RozhovorAdam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Plyšák z Big Brother

V pátek nás k sobě domů a do svého života pozve Karel Frýd. V reality show, ve které byl, se mu říkalo Plyšák, ale je to spíš sporťák. Karel se živí jako kondiční specialista a osobní trenér. Samozřejmě miluje sport a pohyb, a hlavně svou rodinu. Karel je hrdým otcem dvou dětí a hosty pozve k sobě domů, do baráčku, který je plný krásných fotek šťastné rodiny.

Ani Karel moc času v kuchyni netráví, ale i on se na svůj večer náležitě připraví a vsadí na jídla, která sám zvládne připravit: pesto z medvědího česneku a vlašských ořechů na čerstvém chlebu, polévku z červené řepy a fenyklu, trenérův monstrózní flák hovězího masa na šťouchaných brambůrkách a nejlepší palačinky na světě. Na konzumaci steaku si Karel připraví překvapení – příbor, který bude vypadat jako činky, ale hlavně tak bude i chutnat. A zábava bude u místních hasičů, které Karel obdivuje. Sám by se také chtěl stát dobrovolným hasičem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit Reality show

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu Reality show

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím Reality show

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař Reality show

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař

Zdeněk Pohlreich vyměnil po 13 letech kabát: V nové show na Nově bude hledat nejlepší restauraci Reality show

Zdeněk Pohlreich vyměnil po 13 letech kabát: V nové show na Nově bude hledat nejlepší restauraci