Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Love Island Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst
Více

Rachel Karnížová (23) je známá slovenská influencerka, kterou mohou lidé momentálně sledovat v třetí řadě úspěšně reality show Love Island. Tam tvoří pár se sympaťákem Claudem. Ještě v dubnu tohoto roku byla Rachel zadaná se slovenským moderátorem Tomym Kottym (31). Dvojice na první pohled vypadala zamilovaně a rádi v různých rozhovorech popisovali svůj divoký sexuální apetit. Proto bylo pro všechny fanoušky šokující zjištění, když Rachel expartnera obvinila z fyzického i psychického týrání. Co se tehdy mezi nimi stalo?

Rachel Karnížová je jednoznačně jednou z nejvýraznějších soutěžících v letošním Love Island. Ohnivou krásku, kterou je všude slyšet, lidé buď milují nebo nesnášejí. V současné době tvoří pár s exotickým Claudem a sexuální napětí by se mezi nimi dalo krájet. Koneckonců jsou prvním párem třetí řady, který to ve vile nevydržel a šli se do sprchy oddávat milostným hrátkám.

Rudovlasá influencerka na sobě nenechává vůbec znát, že si před několika měsíci prošla doslova peklem. Jak informoval slovenský portál Topky.sk, tak ještě v dubnu tohoto roku chodila Rachel se slovenským moderátorem a rapperem Tomym Kottym. Ten měl Rachel dle jejich slov fyzicky i psychicky týrat. Veškeré její výpovědi si uložila pohledná Slovenka do výběru na Instagramu.

CelebrityTak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné

Kopal mě, fackoval a nadával do ku*ev

Extrémně se to vyhrotilo přesně před měsícem, když jsme přišli z párty domů. Všechno bylo v pořádku, neměla jsem pocit, že by měl nějakou špatnou náladu. Odličovala jsem se v koupelně a on ke mně přišel a hodil mě do vany. Tam jsem se bouchla do hlavy. Potom mě vytáhl ven a tahal mě za vlasy po celém bytě. Kopal mě, fackoval a nadával do ku*ev. Utekla jsem z domu bez trička, v bundě s botami v ruce,“ popsala před několika měsíci Rachel, co se dělo u nich doma.

V ten večer pro ni přijeli rodiče, zavolali na policii a dceru vzali na vyšetření do nemocnice. Moderátor Tomy Kotty se obával,  že pokud na něj Rachel podá trestní oznámení, půjde do vězení. Rachel svého nyní expartnera v tu chvíli stále obhajovala, že za vše můžou drogy, alkohol a příště už to rozhodně neudělá. To se ale šeredně mýlila.

Jak se dalo předpokládat, tak zanedlouho došlo k dalšímu napadení. Rachel se v té době konečně odhodlala jít na policii a přemýšlela o rozchodu. Oba dva se začali znovu do sebe pouštět a hádka vygradovala v další napadení. Během celého incidentu se dle svých slov Rachel na Tomyho dívala pohrdavě.

To ho nas*alo a věděla jsem, že začalo peklo. Zase tahání za vlasy, křičení, roztrhal mi kalhoty a násilně do mě cpal prsty, potom mi rozházel věci v celém bytě, zničil dveře,“ pokračovala s tím, že celou situaci viděla i jeho matka, která ovšem svého syna vždy omlouvala. „I před ní mě začal škrtit takovým způsobem, že mě zdvihl do vzduchu,“ dodala. V tu chvíli si uvědomila, že vztah s takovýmto člověkem není možný a definitivně od něj odešla.

CelebrityZačátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál

Začátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál

Tomy Kotty: Půjdu se léčit

Moderátor televize Markíza se nechal následně slyšet, že se půjde léčit. „Ano, bohužel, je to pravda a velmi, ani nevíte jak, mě to po lidské a mužské stránce mrzí. To, co jsem udělal, se nedá omluvit a nemá se to stávat. Nikdy, za žádných okolností,“ řekl podle televize Markíza.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem