Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné

Celebrity Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné
Více

Jiskra mezi Agátou Hanychovou (38) a Jaromírem Soukupem (54) přeskočila před více než rokem a půl v jednom z jeho pořadů, kam Agáta přišla jako host. Spojení právě této dvojice způsobilo spoustu lidem šok. Někteří byli přesvědčeni od samotného začátku, že tento vztah nemůže dopadnou dobře. Bývalá modelka měla ale růžové brýle a šla obrazně přes mrtvoly. Poměrně za krátkou dobu otěhotněla a pět měsíců po porodu následoval rozchod.

Bývalá modelka Agáta Hanychová se po všech možných vztahových peripetiích zamilovala do majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa. Stalo se tak, když byla hostem v jednom z jeho pořadů. Pak následovalo rande a byla ruka v rukávě. „Já jsem si prostě řekla, že ho sbalím. A to jsem taky udělala,“ tvrdila Agáta redakci VipStar.cz víc než před rokem.

Jejich vztah mnozí nepobrali a od začátku mu příliš nevěřili. Spojení mediálního magnátka a kontroverzní Agáty jim připadlo bizarní. Hanychová ale se Soukupem překonali kritické tři měsíce, po kterých většina vztahů Agáty upadla v zapomnění.

Soukup po boku mladší partnerky zmužněl a vypadal zamilovaně. I Agáta Jaromíra vykreslovala jen v superlativech a postupem času jí zařídil pořad Holčičky na TV Barrandov. Tam si koneckonců diváci poprvé všimli, že se Agátě nenápadně zvětšuje bříško.

ExkluzivněPracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá

Pracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá

Těhotenství, porod a rychlý konec

Soukup si Agátu velmi hýčkal. V létě 2022 vzal Agátu i část její rodiny do vily ve španělské Marbelle, kde strávili víc než měsíc a půl. Po příjezdu se Agáta v Česku moc neohřála a zamířila se svou láskou do New Yorku. „Jestli něco miluju, tak je to #newyork a jestli někoho, tak je to Jaromír Soukup. Další krásný výlet,“ napsala k fotce na Instagramu rozněžněná Agáta.

Těhotenství neměla Agáta vůbec jednoduché a kvůli krvácení skončila v nemocnici. Partner jí byl vždy po boku a staral se jak mohl. V Dubnu 2023 přišla na svět dcera Rozárka a Hanychová nemohla Soukupa jako otce vynachválit.

CelebrityZačátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál

Začátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál

Jaromír Soukup přebaluje. Jaromír Soukup mě pouští na nákup, hlídá miminko, takže je neskutečný otec, protože spousta mužů se bojí péče o takto malé miminko. Jaromír se absolutně nebojí. Jedinou vadu, co má, je to, že nekojí,“ vyprávěla nadšeně Agáta v rozhovoru pro iDnes.cz.

Všichni byli doslova v šoku, když na začátku září influencerka prohlásila, že je konec. Od té chvíle to působí, že si se Soukupem dělají jen samé naschvály. Agáta si na stories vždy natočí svůj obličej a několikátý den za sebou k němu připojila část textu písně „Fuck you“ od Lily Allen. Krátce poté přišel zákaz od Jaromíra s tím, že ji Agáta nemůže ukazovat.

Tak hromadně: Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec,“ napsala. Uběhly snad ale jen dva dny a Agáta zveřejnila Rozárku na Instagramu s tím, že jí dala červené brýle přes oči. „S brýlemi je to v poho,“ dodala provokativně. Jak tohle nakonec skončí?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap