Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

Love Island Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků
Více

Za účasti rodiny, kamarádů, ale také bývalých vítězů se odehrálo finále reality show Česko & Slovensko. Poslední díl ve slavnostně nazdobené vile si nenechali uniknout ani manžel moderátorky Zorky Hejdové Míra a hlasy obou zemí: Čech Vašek Matějovský a Slovák Lukáš Frlajs, kteří se nečekaně spolupodíleli na moderaci. Pohádkovou výhru si nakonec odnesl podle lidí jeden z nejsympatičtějších párů, který má šanci na lásku i mimo reality show.

Love Island Česko & Slovensko ve třetí sérii přineslo řadu dramatických zvratů. Nečekané odchody, šokující návraty, největší twist sezóny Casa Amor, ale také jeden devastující požár. „Ten, kdo si myslel, že ve třetí sérii nemáme čím překvapit, ten se nemohl více mýlit. Jedno drama, střídalo druhé. Srdíčka se nebála v lásce riskovat a do finále se dostaly páry, které se v průběhu soutěže buď rozešly a nebo k tomu měli nakročeno,“ uvedla poslední epizodu letošní řady reality show Love Island Česko & Slovensko Zorka Hejdová a její slova potvrdil český voice over Vašek Matějovský.

Já jsem nečekal, že do finále se dostanou zrovna tyto tři páry.“  Myslel tím Adama a Venis, Majku a Chrise a Ráchel a Clauda. Poslední jmenovaní vypadali, že nedokážou vybudovat hluboký vztah. Chris s Majkou na první dobrou nepůsobili jako pár a Venis s Adamem zažívali obrovské veletoče.

Vyhrála Majka a Chris

Ve finále si všechny páry připomněly jejich cestu soutěží. Diváci viděli, jak se dívky i chlapci připravují a dojemné bylo, když si páry četly zamilované dopisy. O pořadí tradičně rozhodli diváci hlasováním ve speciální aplikaci. Na třetím místě skončili Rachel a Claude.

„Nečekali jsme, že ve finále budeme. Jsme rádi, že jsme tu mohli být,“  svěřila se módní návrhářka a influencerka Rachel Karnižová. Na druhém místě skončili Venis a Adam a vítězným párem se stali Majka a Chris.

Upřímně jsem to nečekala. Jsem v takovém šoku, že nemám slov,“ neskrývala dojetí Marie Glatzová a i Čech žijící na Floridě Christopher Jirout ztratil česká slova: „Já jsem šíleně excited. To je tak amazing. Prostě amazing experience. Měli jsme tady krásnou pohádku a doufám, že ta pohádka bude pokračovat.“

GlosaBlábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe

Blábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe

 Výhru si rozdělili

Posledním úkolem vítězného páru bylo vylosovat si obálky. V jedné byly peníze, druhá byla prázdná. Peníze připadly Majce, a tak si mohla vybrat, zda si celý obnos – 2 miliony korun – nechá a nebo se podělí s Chrisem.  Jejich pohádka měla happy end a o výhru se podělili.

Jak se vítězům i ostatním soutěžícím z lovu Islandu daří po skončení show ukáže tradičně Love Island: After, jehož první část bude na Voyo už 6. listopadu. Ve dvou dílech se bude ohlížet za nezapomenutelnými momenty bývalých účastníků letošní řady, kterým se na ostrově nepodařilo najít svůj ideální protějšek.

ZahraničíPhoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Právě tito ostrované se nyní znovu společně setkají, aby si připomněli chvíle strávené ve vile. Budou mít také možnost strávit romantické rande s protějškem, ke kterému průběhu show chovali sympatie, ale kvůli okolnostem neměli možnost jej ve vile blíže poznat. Bývalá srdíčka se svěří se svými pocity a zážitky po skončení show a odhalí své plány do budoucna.

Druhá navazující epizoda show také připomene nejzásadnější okamžiky finálových párů v show, včetně vyhlášení výsledků a také jejich rozloučení s krásami ostrova Gran Canaria. Diváci budou také svědky návratu srdíček domů, prožijí s nimi okamžiky při prvním vzájemném setkání s jejich rodinami a dozví se, jaké jsou jejich plány do budoucna.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá