Blábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe

Glosa Blábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe
Více

Podnikatelka a influencerka Nela Slováková (33) má na krku další veřejnou potupu. Poté, co se na veřejnost ze zahraničních médií dostala informace, že jeden z nejoblíbenějších herců Hollywood Matthew Perry (†54) se tragicky utopil ve vířivce, Slováková na sítích předvedla hyenismus největšího kalibru, absolutní neznalost dané problematiky a opět veřejnosti ukázala svoji bezpáteřnost. Svůj příspěvek pod návalem kritiky smazala. Následně se snažila vše svést na to, že to lidé špatně pochopili a kladla důraz na to, že je dobrý člověk. Problém byl v tom, že její vyjádření vypadalo jako generátor náhodných slov.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková patří mezi céčkové celebrity, které se nebojí na sociální sítě vypustit jakýkoliv blábol. V případě Slovákové se většinou jedná o úsměvné věci, které akorát ukazují, že je Nela v mnoha ohledech velmi omezená. Tentokrát ale v souvislosti tragické smrti Matthewa Perryho hodně přestřelila. Následně příspěvek smazala a začala nesmyslně vysvětlovat, že to celé vyjádření bylo vlastně míněné jinak.

Slováková: Slaboch, který se opilý utopil

Všechny věci se dají v životě řešit. Závislosti, užívání léků a podobně. Jen slaboši je řešit neumí/nechtějí,“ napsala Slováková. Podnikatelka má ukončenou pouze základní školu, takže není absolutně kompetentní a oboru znalá, aby mohla veřejně vynášet podobné soudy. Hned v první větě prakticky napsala, že Matthew Perry byl slaboch, který svoji závislost nechtěl nebo neuměl léčit. Kdyby ovšem vynaložila byť minimální úsilí k tomu, aby si zjistila o hercově životě základní informace, tak by tuto prokazatelnou lež nikdy nevypustila.

Skutečnost: Matthew Perry byl závislý na alkoholu a lécích, ale problémy se snažil řešit. Ve svých memoárech Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc přiznal, že za léčbu utratil zhruba 227 milionů korun. V odvykacích zařízeních se pohyboval od svých šestadvaceti let, čtrnáctkrát byl na odvykačce, pětašedesátkrát absolvoval detoxikační program, měl za sebou 14 operací a více než 6000krát byl u Anonymních alkoholiků. Nesnažil se pracovat jen sám se sebou, ale pomáhal tisícům lidem.

Své bývalé sídlo Malibu přestavěl na centrum „Perry House“ pro odvykání závislostí na alkoholu. V roce 2011 se jako hvězdný mluvčí Národní asociace profesionálních drogových soudů zúčastnil jednání Kapitolu, kam přišel lobbovat u členů kongresu za finanční podporu 86 milionů dolarů na speciální soudní programy pro drogově závislé. Skutečně je tohle chování slabocha, který nechce své problémy řešit?

ZahraničíPhoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Slováková: Opilý se utopil ve vířivce

Proto ani nevím, jestli mi je líto, že se opilý utopil ve vířivce,“ pokračovala. Slováková ale nemohla s jistotou vůbec vědět, zda se herec utopil opilý, střízlivý nebo zdrogovaný.

Skutečnost: Na výsledky pitvy a toxikologie se stále čeká. Prvotní informace přinesl podle Daily Mail zahraniční web TMZ, který tvrdí, že v jeho domě byla nalezena antidepresiva a léky proti úzkosti na předpis.  Vyšetřovatelé však nenašli žádné nelegální drogy.

Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru, pardon,“ zněl závěr jejího vyjádření.

Skutečnost: Jak informoval web TMZ, rodiče herce okamžitě přispěchali na místo tragédie. O svém synovi však mluví jen v superlativech. „Zlomila nám srdce tragická ztráta našeho milovaného syna a bratra,“ uvedla v prohlášení jeho rodina. „Matthew přinesl světu tolik radosti, jako herec i jako přítel. Všichni jste pro něj tolik znamenali a my si vážíme toho obrovského přílivu lásky,“ dodali.

SmrtPoslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Poslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Slováková: Vše smazala a blábolila jako generátor náhodných slov

Její vyjádření za krátkou chvíli zmizelo, protože se na Slovákovou snesla nevídaná, ale oprávněná vlna hejtu. Kdyby v tu chvíli Nela s pokorou uznala, že přestřelila, mohla si zachovat zbytky soudnosti. Vzhledem k tomu, že influencerka oplývá nulovou sebereflexí, začala nesmyslně blábolit na Instagramu a výsledek je, že působí jako primitiv, kterému se z úst line řada nesourodých slov, které nedávají žádný smysl.

Já musím říct, že jsem úplně hotová. Celou noc jsem nespala a dlouhou dobu jsem nad něčím tak dlouho nepřemýšlela. Strašně mě mrzí, že spousta lidí, kteří mě nesledují a jen to někde zaregistrovali od někoho, kdo si udělal screen. Nebylo myšleno nic špatně a v podstatě je to nepochopeno absolutně. Bylo to myšleno v dobrém. Je mi líto nepochopení, co tím básník chtěl říct. Fakt je mi to líto, mělo to vyznít tak, abychom si na ničem nevytvářeli závislost. Abychom nedopadli jako tak skvělý člověk a herec Matthew Perry. Nebuďme závislí a nedělejme své okolí nešťastným,“ snažila se marně napravit svoji chybu Nela.

Slováková si patrně neuvědomuje, že ji lidé nepotřebují sledovat, aby si udělali názor na to, co vypustila na své sociální sítě. Z jejího původního vyjádření absolutně nevyplývá to, co vyplodila jako omluvu na svých stories. Z jejího prvního vyjádření čiší jen hyenismus, primitivnost a zloba. Zatímco před několika hodinami byl Matthew Perry slaboch a alkoholik, ráno to byl úžasný herec a člověk. Slováková zkrátka opět ukázala značnou míru netaktnosti, nízkosti a pohrdání.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila