Po 7 měsících od rozvodu znovu zamilovaná: Taťána Kuchařová už není sama

Celebrity Po 7 měsících od rozvodu znovu zamilovaná: Taťána Kuchařová už není sama
Více

Uplynulo sedm měsíců od rozvodu modelky Taťány Kuchařové (34) a hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého (39) a nejkrásnější žena světa Blesku prozradila radostnou novinu. Miss World 2006 už není sama a je zamilovaná. Ještě před pár týdny přitom vtipně tvrdila, že na svého nového partnera pořádá konkurz.

Modelka Miss World 2006 Taťána Kuchařová spálila všechny mosty a za rozvodem s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým udělala definitivní tečku. „Psychosomatika, tedy fyzické projevy těla pod stresem, se projevuje u každého jinak. U mě to mělo dopad na padání vlasů, zhubla jsem nechtěně deset kilo, špatně jsem spala,“ popsala v otevřeném rozhovoru pro Blesk.cz.

Většinu času v poslední době Taťána trávila v zahraničí a několikrát se s úsměvem na rtech nechala slyšet, že je připravená na nový vztah a na nového partnera pořádá konkurz. Pravdou je, že modelka rozhodně nikdy neměla nouzi o nápadníky. Ale po manželství s Ondřejem, si dávala mnohem větší pozor na výběr partnera.

Love IslandDavid z Love Island zapomněl, že už jednu holku má: Místo vysvětlení se Natálii Kočendové  vysmál do obličeje

David z Love Island zapomněl, že už jednu holku má: Místo vysvětlení se Natálii Kočendové vysmál do obličeje

Nyní se v rozhovoru pro Blesk.cz přiznala, že se v jejím životě objevil nový muž a je opět zamilovaná. „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit,“ prozradila. Někteří spekulují o tom, že by jejím novým partnerem mohl být cizinec. Že by si vzala příklad s herečky Hany Vagnerové, která randí s pohledným Francouzem?

Až bude správná chvíle, řeknu více,“ dodala s tím, že zatím ještě neprozradí, o koho se jedná. „Sebevědomí každého z nás je čas od času zkoušené, ani mně se to v životě nevyhýbá, ale zvládla jsem to a nezlomilo mě to. Zkoušky jsou taková, řekla bych, ozdravná věc. Cítím se silnější než dřív,“ řekla před pár týdny.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim