David z Love Island zapomněl, že už jednu holku má: Místo vysvětlení se Natálii Kočendové vysmál do obličeje

Love Island David z Love Island zapomněl, že už jednu holku má: Místo vysvětlení se Natálii Kočendové  vysmál do obličeje
Více

Něco takového se v Love Island snad ještě nestalo. Modelka Natálie Kočendová (22) s pohledným fotbalistou Davidem působili jako dokonalý pár. Zvládli svoji první velkou krizi a vše se zdálo být zalité sluncem. To ovšem mladičká Natálie neměla ani tušení, co ještě přijde. Z Česka se totiž ozvala partnerka Davida Rebeka, která na sociálních sítích dala jasné vyjádření o jejich vztahu. David totiž zapomněl Natálii říct, že už jednu holku tak trošku má.

V reality show Love Island, ve které si mají soutěžící najít v nejlepším případě svoji životní lásku, se to začíná pěkně komplikovat. „Zdravím všechny, kteří na tohle video koukají. Moje jméno je Rebeka, jsem v tuto chvíli již bývalá přítelkyně Davida. Chtěla bych ujasnit pár věcí, které se v tuto chvíli řeší,“ začala pěkně zostra partnerka Davida, která na něj má čekat v Česku.

David popřel, že jsme spolu kdy chodili a popřel vážnost toho vztahu, což mi upřímně velmi ublížilo. Chodili jsme spolu od května s tím, že jsem znala jeho rodinu, prarodiče a strávila jsem s nimi dost víkendů, stejně tak, jako on s mojí rodinou. Ty dva měsíce před odletem jsme spolu prakticky bydleli, máme společné tetování, je to nápis Balance,“ uvedla vše na pravou míru Rebeka.

Love IslandSlzavé údolí v Love Island: Miss Natálie Kočendová se zhroutila kvůli pubertálnímu partnerovi Davidovi

Slzavé údolí v Love Island: Miss Natálie Kočendová se zhroutila kvůli pubertálnímu partnerovi Davidovi

Pozorní diváci si mohli během epizod všinout, že David často líbá část ruky. Nejdříve tomu nepřikládali žádný význam, ale následně vytvořili teorii, která se dle slov Rebeky zakládala na pravdě. „Tetování koníka, které má na palci, má znázorňovat mě. Když si na toho koníka dává pusu, má to být znamení pro mě, že mě miluje a myslí na mě. Doufám, že si na to uděláte správný obrázek a už dál nebudete spekulovat o věcech, které nejsou relevantní,“ dodala.

Natálie Kočendová nemůže zradu pochopit

Něco si tady budujeme a záleží mi na něm, doufám, že přijde a nějak to vyřešíme,“ prohlásila se slzami v očích ve zpovědnici. Na Natálii je vidět, že si k Davidovi skutečně našla cestu a zamilovala se do něj. David jí sice nasliboval hory doly, ale nedokázal si vyřešit svoji minulost před vstupem do vily. Kromě zdrcené Natálie si ale zadělal na pořádný problém. V podmínkách soutěže totiž je, že její účastníci nesmí mít žádný vztah, pokud se rozhodli přihlásit se do Love Island. David tak porušil pravidla a může být z vily vyhozen.

David se snažil Natálii vysvětlit, že v Praze byl sám a Rebeka toho pro něj velmi udělala. Zatímco David o vztahu mluví jako nějakém románku, tak Rebeka na to dle svého vyjádření má úplně jiný názor. Natálie ho osočila, že se jí vysmál. „Nevysmál jsem se tobě, ale už tak celkově. Na rovinu, na té holce mi extrémně záleželo,“ argumentoval David.

Přijde mi to vtipné, protože jsme tu spolu měsíc a půl a něco tu spolu budujeme. Tak o co ti jde,“ ptal se David Natálie s naprostým klidem a úsměvem na tváři. Krásné modelce ale do smíchu rozhodně není. Není to tak dávno, kdy řešila, že se od ní David distancuje a odmítá s ní komunikovat. To ale ještě nečekala, co bude následovat. Vztahy ve vile jsou velmi napjaté a brzy se rozhodne o tom, zda David nadobro vilu opustí nebo dostane ještě jednu šanci.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá