Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Zahraničí Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem
Více

Celým světem obletěla smutná zpráva o úmrtí oblíbeného amerického herce Matthewa Perryho (†54), který se především proslavil nezapomenutelnou postavou Chandlera Binga ze seriálu Přátelé. Exceloval po boku i Bruce Willise (68) v akčních komediích Můj soused zabiják nebo v komedii s Oliverem Plantem Tři do tanga v roli Oskara Novaka. Všichni oplakávají jeho ztrátu a k celé tragické události se vyjádřila jeho velká kamarádka a kolegyně Lisa Kudrow (60), která promluvila o možné příčině smrti.

Lisa Kudrow: Nevěřím, že za jeho smrtí stály drogy

Lisa Kudrow se nesmazatelně zapsala do povědomí lidí díky legendární roli Phoebe Bufetové a smrt jejího velkého kamaráda a hereckého kolegy Matthewa Perryho ji naprosto zdrtila. Sympatická herečka se podle serveru Daily Mail vyjádřila, že nikdo nechce věřit tomu, že by drogy sehrály roli v jeho smrti. Perry byl objeven v sobotu v jeho rezidenci v oblasti Los Angeles, uvedly zdroje. První zasahující dorazili na místo poté, co dostali výzvu k zástavě srdce, informoval TMZ, podle kterého se herec utopil.

Zlomila nám srdce tragická ztráta našeho milovaného syna a bratra,“ uvedla v prohlášení jeho rodina. „Matthew přinesl světu tolik radosti, jako herec i jako přítel. Všichni jste pro něj tolik znamenali a my si vážíme toho obrovského přílivu lásky,“ dodali.

V jeho domě byla podle TMZ nalezena antidepresiva a léky proti úzkosti na předpis. Vyšetřovatelé nenašli žádné nelegální drogy. V současné době se čeká na výsledky pitvy a toxikologie.

SmrtPoslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Poslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Možná příčina smrti

Perry otevřeně hovořil o své závislosti na alkoholu a opiátech a ve svých posledních rozhovorech tvrdil, že byl čistý. Zdroj z blízkosti hereččina okolí promluvil podle Daily Mail o tom, co by mohla být možná příčina hercovy smrti. „Lisa si myslí, že její  kolega z Přátel Matthew Perry mohl zemřít kvůli tomu, že jeho léky začaly účinkovat ve  vířivce,“ řekl.

Ačkoli nikdo nechce věřit, že to byly léky – předepsané nebo ne – samozřejmě, že se jim to honí hlavou,“ pokračoval. „Myslí si, že si musel vzít něco, co v kombinaci s teplou vodou zapříčinilo jeho utonutí,“ dodal.

Love IslandVIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

Lisa nechce věřit tomu, že by to její milovaný kamarád udělal úmyslně. „Protože Matthew byl konečně v míru sám se sebou a prožíval nejlepší rok svého života od uvedení své knihy téměř přesně před rokem. Užíval si života. Byl blíž než kdy jindy ke svým lidem a aktivně se zapojil do své střízlivosti. Je zmatená z toho, co způsobilo jeho smrt,“ pokračovala.

Dojemné gesty Lisy

Matthew si před třemi lety  pořídil rozkošného Alfreda, kterému dokonce představil na Instagramu. Šedesátiletá herečka uvedla, že přemýšlela o adopci Perryho psa Alfreda, kterého tolik miloval. Ostatní herci ze seriálu Přátel v současné době připravují společné prohlášení. Odešla jedna z největších hereckých legend. Jeho komediální styl a nezapomenutelný manýrismus si získal fanoušky po celém světě, po celé generace.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach Zahraničí

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach