Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Zahraničí Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem
Více

Celým světem obletěla smutná zpráva o úmrtí oblíbeného amerického herce Matthewa Perryho (†54), který se především proslavil nezapomenutelnou postavou Chandlera Binga ze seriálu Přátelé. Exceloval po boku i Bruce Willise (68) v akčních komediích Můj soused zabiják nebo v komedii s Oliverem Plantem Tři do tanga v roli Oskara Novaka. Všichni oplakávají jeho ztrátu a k celé tragické události se vyjádřila jeho velká kamarádka a kolegyně Lisa Kudrow (60), která promluvila o možné příčině smrti.

Lisa Kudrow: Nevěřím, že za jeho smrtí stály drogy

Lisa Kudrow se nesmazatelně zapsala do povědomí lidí díky legendární roli Phoebe Bufetové a smrt jejího velkého kamaráda a hereckého kolegy Matthewa Perryho ji naprosto zdrtila. Sympatická herečka se podle serveru Daily Mail vyjádřila, že nikdo nechce věřit tomu, že by drogy sehrály roli v jeho smrti. Perry byl objeven v sobotu v jeho rezidenci v oblasti Los Angeles, uvedly zdroje. První zasahující dorazili na místo poté, co dostali výzvu k zástavě srdce, informoval TMZ, podle kterého se herec utopil.

Zlomila nám srdce tragická ztráta našeho milovaného syna a bratra,“ uvedla v prohlášení jeho rodina. „Matthew přinesl světu tolik radosti, jako herec i jako přítel. Všichni jste pro něj tolik znamenali a my si vážíme toho obrovského přílivu lásky,“ dodali.

V jeho domě byla podle TMZ nalezena antidepresiva a léky proti úzkosti na předpis. Vyšetřovatelé nenašli žádné nelegální drogy. V současné době se čeká na výsledky pitvy a toxikologie.

SmrtPoslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Poslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Možná příčina smrti

Perry otevřeně hovořil o své závislosti na alkoholu a opiátech a ve svých posledních rozhovorech tvrdil, že byl čistý. Zdroj z blízkosti hereččina okolí promluvil podle Daily Mail o tom, co by mohla být možná příčina hercovy smrti. „Lisa si myslí, že její  kolega z Přátel Matthew Perry mohl zemřít kvůli tomu, že jeho léky začaly účinkovat ve  vířivce,“ řekl.

Ačkoli nikdo nechce věřit, že to byly léky – předepsané nebo ne – samozřejmě, že se jim to honí hlavou,“ pokračoval. „Myslí si, že si musel vzít něco, co v kombinaci s teplou vodou zapříčinilo jeho utonutí,“ dodal.

Love IslandVIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

Lisa nechce věřit tomu, že by to její milovaný kamarád udělal úmyslně. „Protože Matthew byl konečně v míru sám se sebou a prožíval nejlepší rok svého života od uvedení své knihy téměř přesně před rokem. Užíval si života. Byl blíž než kdy jindy ke svým lidem a aktivně se zapojil do své střízlivosti. Je zmatená z toho, co způsobilo jeho smrt,“ pokračovala.

Dojemné gesty Lisy

Matthew si před třemi lety  pořídil rozkošného Alfreda, kterému dokonce představil na Instagramu. Šedesátiletá herečka uvedla, že přemýšlela o adopci Perryho psa Alfreda, kterého tolik miloval. Ostatní herci ze seriálu Přátel v současné době připravují společné prohlášení. Odešla jedna z největších hereckých legend. Jeho komediální styl a nezapomenutelný manýrismus si získal fanoušky po celém světě, po celé generace.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje Zahraničí

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi Zahraničí

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate Zahraničí

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval Zahraničí

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti Zahraničí

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky Zahraničí

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky